» » » Податківці Ірпінської ОДПІ вшанували пам`ять жертв війни в День скорботи

Податківці Ірпінської ОДПІ вшанували пам`ять жертв війни в День скорботи

За ініціативи Ірпінської міської організації Партії регіонів 21 червня поточного року, в День скорботи та вшанування пам”яті жертв війни, о 9-ій годині ранку проведено меморіальну акцію „Запали свічку пам”яті”.

Цього дня 72 роки тому, на світанку 22 червня 1941 року, війська фашистської Німеччини без попередження перетнули кордон Радянського Союзу – так розпочалася Велика Вітчизняна війна. Саме 22 червня пролунали перші залпи самої кровопроливної, жорстокої та страшної війни в історії людства.

Працівники Ірпінської ОДПІ, як і всі громадяни Ірпінського регіону, з глибокою горіччю згадують про це. Представники податкової інспекції 21 червня, в День скорботи та вшанування пам”яті жертв війни, о 9-ій ранку прийняли участь разом із мешканцями Ірпінського регіону у заходах які відбулися біля Меморіального комплексу воїнів-визволителів та запалили свічки на знак світлої пам”яті та скорботи за тими, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни та безмежної вдячності ветеранам, які з честю виконали свій синівський обов”язок і захистили рідну землю від ворога.

Наприкінці меморіальної акції „Запали свічку пам”яті” її учасники поклали живі квіти до братської могили загиблих воїнів.
Коментарів: 0
Додати коментар