» » Підсумок ЕКО-акції "Здай батарейку!"

Підсумок ЕКО-акції "Здай батарейку!"

«Врятуй землю від забруднення!», - під таким гаслом на нашому сайті проходила ЕКО-акція по збору відпрацьованих батарейок. Зокрема, були встановлені відповідні ємкості у бучанських школах №4 і №5.

Зізнаюся, вірячи у певний результат, тим не менше не дуже розраховував на глобальну зацікавленість. І, що приємно, помилився. Школярі та вчителі проявили інтерес і активно пристали на дану пропозицію.

Загалом, силами дітей було зібрано близько 17 кілограмів батарейок (а це більше 1000 штук). Як відомо, 1 батарейка забруднює 20 м кв площі. Тож, наші школярі врятували понад 20 га землі.


Зібрані батарейки були передані в оперативно-рятувальну службу м. Києва, що по вулиці Жилянська, 26-А. Натомість, два бучанських навчальних заклади отримали від рятувальної служби Подяки за активну участь в Еко-акції.
У свою чергу, адміністрація бучанського сайту висловлює вдячність Олександру Гроссу за ідейну підтримку проекту та педагогам і школярам за активну участь в акції.

Подібні заходи і надалі будуть організовуватися на бучанському сайті. А зараз ПОСТІЙНА ємкість для відпрацьованих батарейок знаходитиметься в редакції газети «Бучанські новини» (вул. Києво-Мироцька, 104-Б).


Не залишайтеся байдужими!

Обговорення на форумі>>
Андрій 
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
ILMC

OFFline

  • ILMC (1)
  • Місцевий
  • 18 червня 2013 17:08
Ну добре, провели акцію, зібрали скількись-там батарейок і що далі???
Щодня у сміттєбаки тільки самої Бучі викидаються кілограми цих самих батарейок.
А все тому, що викинути їх більше нікуди.
Я згоден збирати у себе відпрацьовані батарейки вдома для того щоб потім їх здати у відповідний пункт, чи викинути у спеціально призначене місце, навіть якби таке місце знаходилось не під будинком, а де-інде.
Але ж де знайти таке місце??? Може підкажете?
Подібні акції необхідні для того щоб привчати молоде покоління до шанобливого ставлення до природи. Але толку з того, коли в реальному житті це нікому непотрібно.

0
ssh

OFFline

  • ssh (55)
  • Місцевий
  • 18 червня 2013 21:32
Згоден, кожен повинен почати з себе. Якби ви уважно перечитали повідомлення, то прочитали б: "А зараз ПОСТІЙНА ємкість для відпрацьованих батарейок знаходитиметься в редакції газети «Бучанські новини» (вул. Києво-Мироцька, 104-Б)".

0