» » Всі хочуть жити у безпеці, у красі, у комфорті

Всі хочуть жити у безпеці, у красі, у комфорті

Під час проведення двомісячника благоустрою і озеленення у місті Буча Бучанський центр позашкільної роботи звернувся з проханням про допомогу до фахівців з арбористики (безпечного обрізання, кронування і видалення) дерев, до команди «Treecutter».

Протягом декількох днів Ярослав Компанець і Ярослав Коменотрус проводили кронування дерев і видалення сухого аварійного гілля, яке загрожувало під час негоди при падінні пошкодити дах будівель закладу, завдати шкоди дітям та працівникам. Небезпечні роботи на значній висоті були виконані швидко і якісно, на високому професійному рівні, за що адміністрація БЦПР щиро дякує команді «Treecutter».

Окрім цього, особливі слова подяки арбористам хочемо висловити за допомогу в облаштуванні туристської смуги перешкод, яку вихованці гуртків спортивного туризму Бучанського центру позашкільної роботи використовують для тренувань та при підготовці до змагань, також дякуємо за облаштуванні місця для проведення навчально-тренувальних зборів Бучанської організації скаутів.

Дякуємо професіоналам команди «Treecutter» і сподіваємось, що і в подальшому вони допомагатимуть Бучанському центру позашкільної роботи як у благоустрої, так і в підготовці до змагань.Інформація БЦПР 
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
ТарасСергійович

OFFline

1.Заяву, що подавали мешканці буд.104-а (вул.Києво-Мироцька) проігнорували. Комісія зіслалася на відсутність техніки. Сухі дерева стоять на дитячій площадці і можуть при першій негоді впасти або на дитячу площадку, або на будинок.
2.Прохід між трасою вздовж стадіону.
Алея берізок, які вже гарно виросли, знищується на очах будівельниками.

0
administrator

OFFline

  • administrator (285)
  • Адміністратори
  • 13 червня 2013 22:58
Цитата: ТарасСергійович
1.Заяву

- трошки не так..
«Treecutter» - це приватна організація, яка допомогла власними силами БЦПР, за що їм і дякують.
- а "заява/берези" - це благоустрій/архітектруа Буча-ради.

0