» » » Ірпінська ОДПІ Київської області ДПС повідомляє

Ірпінська ОДПІ Київської області ДПС повідомляє

Нещодавно, Голові Ірпінської міської ради Володимиру Скаржинському, керівникам установ, підприємств Ірпінсьського регіону та колективу Ірпінської ОДПІ, начальник Головного управління Міндоходів у Київської області Олег Нізенко представив начальника Ірпінської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Київської області Олега Папенко.

Олег Папенко та Олег Нізенко


Призначаючи начальника, Олег Нізенко звернув увагу, що зміни, які наразі відбуваються в Міністерстві доходів і зборів, спрямовані на розвиток партнерства у стосунках держави та бізнесу. Також за його словами, пріоритетами діяльності підрозділів Міністерства залишаються орієнтація на покращення сервісного обслуговування за рахунок мінімізації документообігу та спрощення процедур реєстрації; запровадження електронних технологій, які дозволяють надавати адміністративні послуги дистанційно; зменшення фіскального тиску шляхом скорочення перевірок.

Зі свого боку Олег Папенко подякував за високу довіру та запевнив присутніх у розумінні завдань, які поставлені перед оновленою податкової службою. Він наголосив, що місія Міністерства полягає в тому, щоб адмініструвати податки, збори, митні платежі та єдиний соціальний внесок, надавати послуги громадянам і бізнесу та, як наслідок, забезпечувати наповнення дохідної частини бюджету.
Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Ірпінської ОДПІ Київської області ДПС 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.