Буча новини міста, Буча сайт » Буча та регіон » Перемоги Санчін у Всеукраїнських змаганнях

Перемоги Санчін у Всеукраїнських змаганнях

1-2 червня наші спортсмени прийняли участь у трьох змаганнях: Чемпіонат Європи (м. Люцерн, Швейцарія), чемпіонат Миколаївської області та Всеукраїнські змагання (м. Очаків).

Найкраща спортсменка клубу та одна з кращих бійців-юніорок в Україні в своїй ваговій категорії – Анастасія Ейсмунт ввійшла в вісімку найкращих спортсменів Європи у версії шин-кіокушинкай карате. Це ще не призове, але досить вагоме досягнення для спортсменки, бо такого рівня супротивників зустрінеш не часто. Юніори з 18-ти, а дорослі з 24-х країн Європи виборювали звання чемпіонів та призерів. Українці вибороли 7 нагород. Анастасія і її тренери сподіваються і наполегливо готуватимуться до перемоги в наступному змаганні такого рівня.

Висловлюємо подяку всім, хто фінансово підтримує талановиту спортсменку, адже поїздки на змагання - не з дешевих. Це, як завжди, Гостомельський селищний голова Анатолій Кириченко, секретар селищної ради Олена Кислиця та депутатський корпус селища. Щиросердна дяка Василю Васильовичу Феєр, який першим відгукнувся на прохання тренерів.
Переможці серед юніорів

А.Ейсмунт та А.Кудрявцева (Київська обл)

В щільному графіку щорічних змагань збірна «Санчін» обов’язково знаходить час для участі у традиційному Всеукраїнському чемпіонаті «Кубок Майського», який проходить в м. Очакові за ініціативи керівника Миколаївської обласної федерації Кіокушин-кан карате Віталія Гішка та керівника с/к «Майський» Олега Мединського.

Двічі на рік на відкритому чемпіонаті збираються спортсмени з усієї України та ближнього зарубіжжя: в вересні - до дня міста Очаків; та наприкінці травня - до дня спортклубу «Майський». Цей захід збирає багато учасників, що знаменує початок та завершення спортивно-змагального сезону. А ще, приїздять спортсмени з різних версій карате, різних регіонів і можна побачити багато цікавих спортивних «новинок».

Завжди в Очакові тепло зустрічають учасників: зручні номери спортивної бази, чимала територія для відпочинку, добре харчування, купання в морі та звичайно, достойні нагороди переможцям. Традиційно змагання проходять в два етапи. Першого дня у двобоях змагаються початківці 1-2-го років навчання. Досвідчені спортсмени міряються силами окремо, щоб визначити найсильнішого серед найкращих і дати шанс новачкам.

У 2011 р - санчіновці у складі збірної від Київської обл. посіли 3-є командне місце.
У 2012 – збірна клубу, виступаючи окремо, посіла друге місце.
А цього, 2013 року, збірна клубу виборола першість. До Ірпеня юні, проте досвідчені, спортсмени привезли «Кубок Майського», а новачки посіли друге командне місце.

Відкриттям змагань став Євген Лучинський (м. Ірпінь, шк. № 3). Він тричі виборов титул чемпіона змагань: як початківець (навчається 2-й рік) у двох вагових категоріях та як досвідчений спортсмен.