» » Велорухом за здорове життя

Велорухом за здорове життя

Останню суботу травня усі велосипедисти вважають «своїм днем». Адже саме зараз прийнято сідати на міні-«байки» і їхати вперед – на зустріч вітру і новим емоціям. Не стали осторонь масштабної Всеукраїнської акції й представники з Бучі та Ірпеня.
Мета – привернути увагу до проблем велосипедистів та проїхатися центральними вулицями Києва.

За словами організаторів бучано-ірпінської колони, спочатку «команда» зібралася о 6.30 ранку, на Київській площі. Група налічувала близько 50 чоловік, з них 20 бучанців. Перевіривши спорядження і «цілісність» велоланцюга, виїхали через Ірпінь, у супроводі працівників Державтоінспекції, у напрямку Києва, де примкнули до Святошинської колони.


Учасники Ірпінської колони трималися згуртовано, організовано та показали гарну спортивну підготовку, тож обійшлося без ексцесів і всіляких пригод.
А рівно об 11.00 годині, разом із однодумцями з усієї України, взяли участь у своєрідному флеш-мобі. Всілякі «приколи», цікаві «байки» і незвичні «прикиди» - все, щоб довести: бути в русі, вести здоровий спосіб життя - модно і цікаво. Де ще можна побачити наречених, козаків та досить ексцентричних осіб на великах? Та ще й в одному місці?..


На Велодні вже є свої традиції, правила і навіть «забобони». Та немає обмежень у віці, професії, соціальному статусі. Тому ніколи не пізно примкнути до веселої компанії і відчути життя трошки по-іншому, з висоти свого двоколісного «друга». Порція енергії і відчуття молодості – вам гарантовані.

Організатори висловлють подяку Ірпінській міській раді за підтримку в організаційних питаннях.
фото: Alex PushkinЛюдмила ГЛАДСЬКА 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.