» » Збережемо родину – збережемо Україну

Збережемо родину – збережемо Україну

Уже кілька років поспіль у травні християнська Україна відзначає тиждень сімї. Цього року він проходив з 13 по 18 травня. Чимало церков і громадських організацій долучилися до загальноукраїнського заходу. В рамках цього проекту 19 травня в місті Ірпінь Київської області вже вдруге пройшов загальноміський фестиваль сім`ї.

За годину до відкриття свята відбулася масова хода вулицями міста на знак підтримки традиційної сім`ї та християнських цінностей. «Здорова родина – здорова Україна!», «Збережемо родину – збережемо Україну!», «Одностатевої любові не буває!», «Мамо, тато, я – здорова сім`я!», «Сім`я – це чоловік та жінка!» - з такими лозунгами жителі Ірпіня вийшли на вулиці рідного міста аби довести, що українці не підтримують навязаний Європою рух гей-парадів і готові боротися за встановлені Богом сімейні цінності.

Мета фестивалю сім`ї – активізувати суспільство та об`єднати недержавні і державні інституції, медіа та християнські церкви навколо теми подружжя та шлюбу. Організаторами фестивалю сім`ї 2013 стало об`єднання церков Ірпінського регіону (міст Ірпінь, Буча, Ворзель): Ірпінська Біблійна церква (пастор Микола Романюк), Церква християн віри євангельської «Філадельфія» (пастор Валерій Секісов), Євангельська церква «Посольство Боже» (пастор Олександр Олексієв), Євангельська церква «Перемога» (пастор Діна Пацюк), Церква християн віри євангельської «Емануїл» (пастор Володимир Сегеда), Церква християн віри євангельської «Сила Духу» (пастор Андрій Калинчук), євангельська церква «Царство віри» (пастор Олег Шумейко).


Цього року до свята долучився Ірпінський відділ культури і туризму на чолі з Євгенією Антонюк.
Захід удруге відбувся за підтримки Ірпінського міського голови Володимира Скаржинського. «Сьогоднішнє свято організоване об`єднанням церков, які показують приклад, як треба жити в нашому регіоні. Ірпінська адміністрація робить усе задля того, аби підтримати тих, хто робить добро» - зазначив міський голова і подякував представникам церков і організаторам свято за активність і небайдужість до суспільних проблем.


Протягом наступних кількох годин на центральній площі міста розгорнулося розмаїття розважальних заходів для дітей, сімейні конкурси, спортивні ігри, караоке, лялькові вистави. Усіх зголоднілих частували смачним українським борщем, приготовленим просто неба на вогнищі, у величезних казанах. Ірпінчани весело й активно провели вихідний день у колі своїх родин, і ще раз усвідомили, що сімейне щастя – єдине і непорушне, а діти – найдорожчий Божий дарунок. І зберегти здорову морально й духовно родину сьогодні – жити у здоровому суспільстві завтра.
Юлія Долматова 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.