» » 19 травня, м. Ірпінь: Фестиваль сім`ї 2013

19 травня, м. Ірпінь: Фестиваль сім`ї 2013

19 травня в місті Ірпінь вже вдруге відбудеться неймовірно цікаве свято для всієї родини – Фестиваль сім'ї. Як і минулого року, в рамках фестивалю пройдуть сімейні ігри, спортивні змагання і творчі майстер-класи для дітей. Крім цього, для малечі буде представлена шоу-програма «Свято в клубі Суперкниги».

Минулого року Фестиваль сім'ї став безпрецедентною подією в Ірпені. До нього ще ніколи не проводились настільки цікаві та масштабні свята, центром котрих є сім'я. Адже основна ціль фестивалю - привернути увагу громадськості до проблем сім'ї, наголосити на важливості розвитку сімейних цінностей, а також активізувати суспільство та об'єднати недержавні і державні інституції, бізнес, медіа та християнські церкви навколо теми подружжя та шлюбу.
В цьому році програма Фестивалю знову буде насиченою та цікавою для дорослих і дітей. Адже організатори підготували багато розваг: ляльковий театр, творчі майстер-класи, фейс-пейнтінг, вотербол, флорбол, сімейну фотосесію, конкурс дитячого малюнку на асфальті та інше.


Родзинкою цьогорічного Фестивалю сім'ї є відомий на всю Україну театр відомої телепрограми «Клуб Суперкниги» зі своєю шоу-програмою «Свято в клубі Суперкниги». Це яскраве дійство, під час якого «ожилі» ляльки Барбі, Вінні-Пух та Робік співають, грають і танцюють з глядачами. В шоу також є багато музики і пісень, ігр, відеосюжетівта відеокліпів.

Крім цього, перед початком фестивалю, відбудеться парад щасливих родин, під час якого сотні сімей пройдуть з транспарантами та гаслами на сімейну тематику від парку Зої Алієвої до центральної площі міста.

Огранізатором Фестивалю сім'ї є Об'єднання церков Ірпінського регіону.
Запрошуємо Всіх бажаючих стати частиною великого сімейного свята – Фестивалю сім'ї!
Фестиваль Сім'ї відбудеться 19 травня, на центральній площі міста (біля міської ради).

14:00 - парад за сімейні цінності
15:00 - святкова програма: ігри, майстер-класи, розваги
18:00 - шоу-програма «Свято у клубі Суперкниги»
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.