Буча новини міста, Буча сайт » Буча та регіон » Санчін: Переможці Першості Росії

Санчін: Переможці Першості Росії

Вже більше 15-ти років в Санкт-Петербурзі щовесни, в переддень травневих свят, проходять змагання – «Кубок Оями». З минулого року ці змагання набули статусу Відкритої першості Росії з нокдаун карате. Присвячуються вони мудрості і силі шляху спортивних та життєвих випробувань, які люди називають Шляхом Воїна.
У далекому 2007 році вперше з північної столиці з «Кубку Оями» привезла нагороду Галина Андрійчук. А цього року спортсмени с/к «Санчін» вшосте повернулися з нагородами. Та ще й з якими…

парад учасників

Тричі з чотирьох поєдинків достроковими нокаутами отримав перемогу і виборов першість Павло Мандалина. Важкими бої видалися у Анни Бабич, бо як завжди організатори, для належної кількості учасниць, приєднали надлегку вагову категорію до важчої. А для Ані – це абсолютна. Значна різниця в вазі не стала на перешкоді до перемоги.
Дмитрові Стрільцю також було нелегко. Він щойно перейшов у нову вагову категорію. Та ще й за зростом найменший серед супротивників. Словом, наші старалися щосили та від душі. Порадували прекрасною технікою, силою духу та бажанням перемогти.

збірна "Санчін" з керівником І. Губайдуліним

П’ятеро наших земляків з Бучі та Ірпеня вибороли п’ять нагород.
Золото здобули учні Ірпінської школи № 3 Павло Мандалина (12-13 років до 40 кг) та Іван Лут (12-13 років до 50 кг).
Срібло у Дмитра Гончаренка (10-11 років до 40 кг), Бучанська школа №4, Анни Бабич (14-15 років до 65 кг), Бучанська школа № 1, Дмитра Стрільця (8-9 років до 30 кг), Ірпінська школа № 3.

Анна Бабич - 2м

Дмитро Гончаренко - 2м

Павло Мандалина - 1м

В цей же час на Україні решта збірної клубу також виборювала перемоги. У місті Славутичі на традиційному «Відкритому Міжнародному турнірі з Кіокушинкай карате «ГЕРОЇ ЧОРНОБИЛЯ» 20 спортсменів здобули 17 призових місць.

Серед них бучанці: Радомський Костя (8-9р до 40кг), Беляков Даниїл (10-11р понад 45 кг) – шк. № 5, Балабан Дмитро (10-11р до 30 кг), Бабієнко Євгеній (8-9р до 50 кг) - шк. № 4 стали срібними призерами змагань, а Коноплина Єлизавета (8-9р + 40кг) – шк. № 4 виборола бронзу.
На цьому змаганні лідерами стали Войтенко Гліб (12-13р до 35кг) – Ірпінська школа № 17. Баклицький Глєб (6-7р -30кг), Бандур Максим (6-7р до 23кг), – школа №14, Кричковський Влад (6-7р до 23кг), Іпатьєв Сергій (6-7р до 25кг), Павленко Леонід (10-11р -45 кг) – школа № 13.

А в місті Одесі на ІV відкритому обласному турнірі "YOUNG DRAGON" в розділі “куміте” серед дітей першого року навчання золото виборов Дмитро Маслюк (6-7р до 25кг) – школа № 13. Старші учні на тому ж змаганні “OPEN CHAMPIONSHIP KYOKUSHINKAI KARATE “BLACK SEA” перше місце посіли - Анастасія Ейсмунт (жінки до 60 кг ), Стратійчук Юлія (12-13р, абс.) у Савчука Ігоря (10-11р понад 45 кг) – 2 місце.