» » Семінар для школярів у головному офісі Cisco Ukraine

Семінар для школярів у головному офісі Cisco Ukraine

Мало хто знає, що в останній четвер квітня святкується день жінки у сфері інформаційних технологій (IT).
Тож 25 квітня у супроводі настоятеля шкільного храму отця Миколи Кригіна, керівника та інструктора Бучанської Академії Cisco, 14 учнів Бучанської спеціалізованої школи № 5 відвідали головний офіс Сisco Ukraine, що у Києві.

Семінар для школярів з усієї України складався з декількох частин:
учнів ознайомили з інформаційними технологіями та їх різними напрямками, розповіли про комп’ютерні мережі. Також була проведена цікава вікторина, де усі показали свої знання та активність, а у спілкуванні з жінками, що працюють у цій сфері, діти дізналися про їхній кар’єрний ріст.
Але справжньою родзинкою виявилася сесія Telepresence з представниками та учнями Cisco країн Європи, Близького Сходу та Африки. Усі учні спілкувалися у такому форматі вперше, тому захопленню не було меж.
Черногод

Після дружнього обіду, школярі отримали подарунки, а частина дітей вирушила на екскурсію по мальовничому Києву.
Головною метою цього заходу була популяризація IT- технології серед молоді, адже для розвитку технологій потрібні спеціалісти, яких на сьогоднішній день у світі не вистачає.
Нагадаю, що при Бучанській спеціалізованій школі № 5 працює Академія Cisco, де бажаючі мають змогу стати професіоналами у сфері інформаційних технологій.
Черногод


Cisco Systems — найбільший у світі виробник мережного устаткування, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP- комунікацій і корпоративного ринку.Черногод ДмитроДмитро Черногод,
учень 9-Б класу, кореспондент «Шкільного інформаційного каналу»
Бучанської СЗОШ №5,
слухач Академії Cisco.
6 -4

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.