» » Велотуризм: Срібний Кубок і медалі в Бучі!

Велотуризм: Срібний Кубок і медалі в Бучі!

Ще три тижні тому снігові замети ставали на заваді велотуристам, не даючи можливість якісно тренуватися, а вже 19 квітня бучанські юнаки і дівчата вирушили в село Хохітва Богуславського району на VII обласні змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді, організовані департаментом освіти і науки Київської облдержадміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Загалом у змаганнях взяли участь 12 команд з різних районів та міст Київщини.
Команда нашого міста була сформована із вихованців Бучанського центру позашкільної роботи – Альона і Валерія Козакевич, Володимир Опанасенко та Олексій Шевченко.

У перший день змагань на велосипедистів чекала дистанція ІІ класу «Велоралі» протяжністю 21 кілометр, яка була ускладнена додатковими технічними етапами, як то: ремонт велосипеда, визначення азимуту, переправа по колоді через яр, швидкісна ділянка, перевірка знань правил дорожнього руху та першої долікарської медичної допомоги, круті спуски та підйоми тощо. Все, як у справжньому туристському поході. Лише три команди пройшли дистанцію у відведений контрольний час, знайшовши за легендою всі контрольні пункти, але цей цікавий та непередбачуваний квест запам’ятають всі учасники надовго. Наша команда у складі Володимира Опанасенка і Альони Козакевич черговий раз підтвердила свою майстерність і за підсумками цього виду змагань посіла 1 місце.


На другий день змагань велосипедисти долали комплексну дистанцію ІІ класу, яка складалася з трьох окремих роздільних стартів: фігурного водіння велосипеда, тріалу (подолання природних та штучних перешкод) і велокросу (швидкісний етап). Кожен учасник повинен був показати не лише силу і швидкість, але й вправність, спритність і впевненість. Стабільність виступів наших спортсменів дала у результаті третє командне місце на цій дистанції. І окремі наші вітання Валерії Козакевич та Володимиру Опанасенку, які були найвправнішими та найшвидшими на дистанції «Тріал», а відтак вибороли 1-е місце, і знову ж таки Валерії Козакевич, яка посіла 2-е місце на дистанції «Велокрос», поступившись переможцю лише 4-ма секундами.


Окремо зазначимо, що своїми вдалими виступами бучанські велосипедисти виконали нормативи 1-го спортивного розряду зі спортивного туризму.

Після наради головних суддів змагань, підведення підсумків, оголошення протоколів, відбулося урочисте закриття змагань з нагородженням учнівської молоді Київщини, яка протягом двох днів змагалася на Богуславщині за п’єдестал, медалі, кубки, славу і визнання. І знову дочекалися ми найприємніших хвилин нагородження – команда велотуристів міста Бучі другий рік поспіль отримала срібний кубок та срібні медалі за друге місце в обласних змаганнях з велосипедного туризму серед учнівської молоді Київщини.

Дякуємо організаторам!
Дякуємо переможцям за боротьбу! Дякуємо тренеру, Андрію Куцевалову, директору Бучанського центру позашкільної роботи, за підготовку команди! Дякуємо нашим дітям-спортсменам за гідний виступ, медалі і кубок!

Аналізуючи виступи наших юних бучанців за останні роки в обласних змаганнях з велосипедного туризму (2008 рік – 6-е місце; 2009 рік – 5-е місце; 2011 рік – 3-е місце; 2012 рік – 2-е місце; 2013 рік – 2-е місце), можемо побачити, що завдяки традиціям велотуризму в місті, проведенню змагань з велотуризму, зокрема «Буча-тревел» та «Дивогонка», бучанські велосипедисти прогресують з року в рік, здобуваючи все більше перемог, кубків, медалей, грамот та призів. Лишається остання справа – стати чемпіонами Київщини.
Інформація БЦПР 
туризм
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.