Ключ до успіху

Саме під такою назвою започаткували свято для обдарованих дітей та педагогів у бучанській школі №4.

Відзначення цьогорічної учнівської плеяди призерів – тих, хто досяг значних успіхів у предметних олімпіадах, творчих конкурсів міського та обласного рівнів відбувалося досить урочисто. По-суті, це – мініатюра загальноміського заходу «Освітянські обрії», але від того не менш важлива та цікава. Адже діти, які досягли висот, дбають про імідж своєї школи і свій особистий розвиток.
Цієї думки дотримується секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк. «Подібні заходи говорять про те, що є результати роботи», - зазначив він.А начальник Бучанського відділу освіти Олег Цимбал переконаний: найбільше духовне багатство українського народу – це його традиції. І коли вони не тільки підтримуються, але й започатковуються, то школа досягає дуже високих результатів. «Не зупиняйтеся на досягнутому – «завойовуйте» Україну! Адже сьогодні бути розумним, чемним і вихованим – модно», - сказав він школярам.

З вітальними словами до учнів також звернулися директор школи №4 Алла Літкевич, завідуюча міським методичним кабінетом Олена Лук’яненко та голова благодійного фонду «Школа успіху» Сергій Налапко.

Нагородження відбувалося у декількох номінаціях:
«Перемога у міських олімпіадах», «Перемога у 1-му етапі робіт МАН», «Нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і творчих конкурсів обласного рівня», «Нагородження кращих вчителів школи». Тобто, – гордість міста і держави!
Що ж таке успіх? Своє бачення цього поняття висловив і Бучанський міський голова Анатолій Федорук у відеопосланні до шкільної громади.

«Щастя – ключ до успіху. Якщо любите те, що робите, ви будете успішним. Не обов’язково бути юристом, управлінцем, фінансистом. Можна досягти успіху і у робітничій професії, і бути в ній найкращим – спеціалістом, якого всі цінують і поважають. А найголовніша ознака успішності, це коли ти почуваєшся комфортно у соціумі, відчуваєш важливість своєї справи, того, що робиш для людей», - запевнив мер міста Бучі.


Анастасія Усенко


Тож, найвищу нагороду «Ключ до успіху» отримали: переможниця обласної олімпіади з образотворчого мистецтва Адріана Федорович;
вчитель образотворчого мистецтва, художник Анатолій Фурлет та учениця, яка в цьому році «зібрала» найбільше грамот, заробила найбільше грошових премій – Анастасія Усенко.

Ми їм бажаємо успіхів і процвітання у подальших поступах!

більше фото в галереї>>
4 -1

Людмила ГЛАДСЬКА 
газета: "Бучанські новини" №17 від 26 квітня 2013 року
Фурлет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.