» » Міський семінар-практикум з виховної роботи

Міський семінар-практикум з виховної роботи

24 квітня 2013 року в приміщенні Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбувся міський семінар-практикум з виховної роботи.
Заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та керівників шкільних методичних комісій класних керівників шкіл міста гостинно вітала директор Морозенко Любов Олександрівна.
Тема сьогоднішнього семінару була досить актуальною, а саме: «Організація процесу на засадах проективної педагогіки шляхом трансформації навчального закладу у Школу сприяння здоров’я» .
Міський семінар-практикум з виховної роботи


Розпочала семінар методист міського методичного кабінету відділу освіти Бучанської міської ради Науменко В. В. виступом про проекти в системі виховної роботи школи. Вона дала методичні рекомендації щодо організації виховної роботи у загальноосвітніх школах міста.

Далі у своєму виступі «Використання проектних технологій у виховній роботі школи» заступник директора з виховної роботи Леськів І. М. розповіла про втілення програми «Школа сприяння здоров'ю» у виховну систему Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 з урахуванням особливості діяльності освітнього закладу, ступеню завантаженості педагогічних та інших працівників школи. Ірина Миколаївна розповіла, що вищезгадана програма не потребує залучення додаткових коштів для своєї реалізації та може впроваджуватися паралельно з іншою діяльністю школи.

Мікроклімат у школі створюють самі учасники навчально-виховного процесу: адміністрація, педагогічні працівники, батьки, медпрацівники, учні тощо. Однією з головних особливостей програми є її доступність. Упровадження програми не потребує особливого навчання працівників школи. Усі вони повинні усвідомлювати значення створення здорового освітнього простору в навчальному закладі для розвитку особистості учня та чітко виконувати свої обов'язки. Реалізація програми не виключає реалізацію інших програм. Позитивним моментом програми є також можливість доповнення її різними виховними заходами.

На семінарі учні п’ятикласники запропонували до уваги гостей літературно-музичне свято «Козацька берегиня», в якому показали єдність майбутнього і сучасного, прагнення молодого покоління до творення майбутнього своєї країни, не забуваючи свою історію та своє коріння.


А спортивна команда школи «Лідер» розповіла про свої спортивні здобутки, перемоги, про історію спортивного життя своєї школи. Вони з показали всім присутнім, що здоровий спосіб життя дає хороший поштовх для нових звершень та перемог не лише у спорті.

Наступним етапом програми семінару був перегляд фільму про спортивні змагання учнів нашої школи.Закінчився семінар обговоренням, у якому брали участь всі присутні.
З гарним настроєм та хорошими враженнями гості залишали нашу школу, бажаючи нових досягнень та звершень.
Ірина Леськів, заступник директора 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.