» » Пожежонебезпечний період

Пожежонебезпечний період

У зв’язку з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду збільшилась кількість пожеж, основною причиною яких є неконтрольоване випалювання сухої трави та листя на сільгоспугіддях, пустищах, вздовж доріг тощо, що призводить до пожеж лісових насаджень, торфовищ, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

Ірпінський міський відділ ГУ ДІТБ у Київській області доводить до Вашого відома, що відповідно до статті 77-1 КУпАП випалювання лугів пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн. і на посадових осіб 850 до 1190 грн.

Протоколи про адміністративні правопорушення мають право складати громадські інспектори з охорони довкілля (п. 7 ч. 2 ст. 255 КУпАП), посадові особи ОВС (п. 14 ч. 2 ст. 255 КУпАП) та передавати відповідні матеріали для прийняття рішень до спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у галузі екології та природних ресурсів України (ст. 2421 КУпАП).

Але все ж таки давайте цінувати та берегти повітря яким дихаємо ми та наші діти.
В.О.Дяков, інспектор Ірпінського МВ ГУ ДІТБ у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.