» » Презентація книги «Золота булава» Василя Хитрука

Презентація книги «Золота булава» Василя Хитрука

19 квітня Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 гостинно вітала гостей. У актовій залі зібралися учні та вчителі, які не байдужі до минулого та майбутнього нашої країни, які цікавляться сьогоденням і прагнуть нових змін для своєї держави.

Тут відбулась презентація книжки «Золота булава» Василя Хитрука, вченого етноісторика філософського спрямування, культуролога, літературознавця, санскритолога, письменника, перекладача, члена Національної спілки письменників України, Правління Товариства краєзнавців України.

Представили його для широкого загалу слухачів організатори зустрічі вчитель біології Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Марія Савчук та директор видавництва «ЮНІВЕРС» Андрій Савчук.

Автор розповів про багаторічну роботу над книгою, про свої дослідження, поїздки, зустрічі. На початку презентації Василь Хитрук розшифрував і назву своє праці – за його словами: «…у санскриті слово «бу» означає «закон», а «лава» – «земля». Таким чином, це – книга про закон землі…»


У своїй роботі письменник дає широкий панорамний погляд на життя людства та його основоположні літологічні принципи процвітання і щастя. Наукове спрямування книги вперше показує новий науковий фундаментальний гуманітарно-природничий Генезис життя людства в нинішньому ХХІ столітті. Цей Генезис автор називає «Новим Духовним Феноменом ХХІ віку» або «Новими Законами Космосу».

Багато ілюстрована книга адресується широкому колу читачів нового покоління, в тому ж числі учням та студентам. «Книга не є витвором фантазії, її базою є давні тексти та зображення, які мав можливість вивчати автор», – підсумував Василь Хитрук.


Діти із захопленням слухали розповідь письменника. А наприкінці зустріч переросла у жвавий диспут. Запитаннями просто «засипали» автора. Учні уважно слухали пояснення. А нам, дорослим, було дуже приємно за наше майбутнє, яке зростає розумним та допитливим.


Після закінчення зустрічі, як символ довголіття, мудрості та продовження співпраці із нашим навчальним закладом, біля школи гості посадили карпатську смереку.Ірина Леськів, зступник директора Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.