» » Призначено нового прокурора

Призначено нового прокурора

11 квітня у Генпрокуратурі України пройшла кадрова колегія. Сталися зміни і на Київщині. Наказом №204-К від 11 квітня 2013 року призначено молодшого радника юстиції Мирослава Васильовича Пацкана прокурором міста Ірпеня строком на 5 років, звільнивши його з посади прокурора Бородянського району.

Офіційне представлення очільника регіональної прокуратури відбулося 12 квітня, у Бучі, куди прибули прокурор Київської області Михайло Витязь, міські голови Бучі та Ірпеня, селищні голови Ворзеля, Гостомеля і Коцюбинського, а також колектив регіональної прокуратури.
«Мирослав Васильович – молодий, енергійний, на попередній посаді пропрацював 1,5 роки і добре зарекомендував себе. До цього працював заступником прокурора міста Ужгород, а ще раніше – на різних посадах у Закарпатській області», - відрекомендував нового прокурора Михайло Витязь.

І зазначив, що Ірпінський регіон – дуже важливий регіон, відповідальний і непростий. І обсяг роботи тут буде більшим.
Під час урочистого представлення Мирославу Пацкану присвоїли звання радника юстиції. «Але це – «кредит» довіри і відповідальність. Кожне рішення в першу чергу повинно ґрунтуватися тільки на Законі. По-друге, воно повинно бути виваженим, бо закон приймається для людей. Тому ми, як ті лікарі, - можемо прийняти рішення: воно буде болючим, але необхідним. І ми не маємо права на помилку, бо це людські долі, інтереси громад і держави», - сказав Михайло Витязь.Крім того, прокурор області акцентував увагу присутніх на справі Біличанського лісу.
«Ви знаєте, що набула суспільного резонансу справа Біличанського лісу і прокуратура міста Ірпеня заявила 501 позов тільки до міського суду. Крім того, позови з даного приводу розглядаються в адмінсуді, господарському суді. Ми збережемо «легені» Приірпіння», - запевнив він.
Михайло Витязь закликав представників влади і прокуратури знайти спільну мову, бо їм нічого ділити. Вони роблять одну справу, по закону. Міські голови приймають відповідальні рішення, тож нехай вони будуть для людей.
Під час зустрічі Михайло Витязь говорив і про інші питання.

Про новий КПК
«Кримінально-процесуальний Кодекс працює вже з 20 листопада 2012 року. Запроваджені нові інститути – угоди про визнання винуватості, угоди про примирення тощо.
Європейська спільнота категорично наполягає на тому, щоб ми реформувалися. Зокрема, щоб у прокуратури забрати правозахисну діяльність (так званий загальний нагляд), слідство тощо. Але позиція Генпрокурора така, що нашому суспільству все це - потрібно (добитися виплати зарплат з нерадивого підприємця для людей, стягнути заборгованість по обов’язковим внескам до пенсійного фонду тощо).
Загалом Венеціанська комісія дала позитивний висновок по українському Кримінально-процесуальному кодексу. Тож, працюємо, реорганізуємося, але багато чого треба ще робити».
До речі, зараз ірпінська прокуратура має два кримінальних впровадження на виході з обвинувальним актом до суду: по зарплаті і хабар.

Про нове приміщення прокуратури
«Приємно відзначити, що в прокуратури міста Ірпеня нове приміщення, завдяки Бучанському міському голові Анатолію Федоруку. Дякуємо вам за велику підтримку! Багато чого зроблено. Тим більше, що Генпрокурор України Віктор Пшонка наголосив: тут будуть і слідчі судді.
Хочу сказати, що територіально прокуратурі Ірпеня пощастило в багатьох речах: тут приємно працювати, бо створені всі належні умови, гарний колектив. А найголовніше, що ми, держслужбовці, добре виконуємо свою роботу. Дане приміщення визнано базовою прокуратурою. Генпрокурором на колегії було озвучено, що, можливо, тут будуть проводитися кущові семінари по новому КПК.
Також він додав до прокуратури Ірпеня дві штатні одиниці процесуальних керівників», - повідомив Михайло Витязь.

Про співпрацю
Під час зустрічі прокурор Київської області поспілкувався з усіма очільниками регіону.
Серйозний діалог був з головою Коцюбинської селищної ради Вадимом Садовським з приводу Біличанського лісу.
Ворзельський селищний голова Олександр Венгрик висловив своє бачення щодо подальшої співпраці.
Мер Ірпеня Володимир Скаржинський запевнив, що панібратства ніколи не було й не буде. А буде професійна робота кожного – і влади, і прокуратури.
Бучанський міський голова Анатолій Федорук сказав: «Дійсно співпраця буде – професійна і коректна. Все робитимемо, щоб людям жилося комфортніше».


Про «честь мундиру»
На завершення свого візиту прокурор Київської області Михайло Витязь подякував своїм підлеглим за роботу. І чекає від прокуратури міста Ірпеня, а це 18 працівників, віддачі.
«На нас дивляться люди, тому ви повинні гордо і гідно представляти свою професію – і на роботі, і поза нею. Одягнувши погони, ми мусимо відповідати кодексу професійної прокурорської етики. Прокурор – скрізь прокурор, де б він не був», - сказав він.


А нового прокурора Ірпеня привітали квітами і добрими побажаннями.
Мирослав Пацкан подякував за довіру і зазначив: «Співпраця по робочим питанням з мого боку буде завжди. І в мені ви бачитимете професіонала своєї справи».
Нагадаємо, колишній прокурор Ірпеня Андрій Шило пішов на підвищення й став першим заступником прокурора Київської області Михайла Витязя.


Мирослав Пацкан, прокурорДовідка
Мирослав Пацкан свою кар’єру розпочав на Закарпатті. Після отримання диплому його призначили помічником прокурора Великоберзянського району, але через місяць його перевели до Мукачево, де він працював слідчим. Далі його призначили старшим слідчим Ужгородської міжрайонної прокуратури. Через рік його перевели на посаду заступника прокурора міста Ужгорода.
На сайті прокуратури області оприлюднена декларація, яку Пацкан Мирослав Васильович заповнив у 2012 році. Згідно з декларацією його річний дохід склав близько 30 тисяч гривень. У приватній власності в нього перебуває лише авто Volkswagen passat.
Людмила ГЛАДСЬКА 
газета: "Бучанські новини" №19 від 19 квітня 2013 року
Прокуратура міста Ірпеня
 Інші новини по темі:
Прокурора Ірпеня Рамазанова відсторонено від посади

Прокурора Ірпеня Рамазанова відсторонено від посади

Буча та регіон
В Ірпені у прокурора викрали матеріали кримінальних проваджень

В Ірпені у прокурора викрали матеріали кримінальних проваджень

Буча та регіон
Зміни в системі органів прокуратури України

Зміни в системі органів прокуратури України

Прокуратура м. Ірпеня
Суттєві зміни в діяльності органів прокуратури у зв’язку з прийняттям Закону України «Про прокуратуру»

Суттєві зміни в діяльності органів прокуратури у зв’язку з прийняттям Закону України «Про прокуратуру»

Прокуратура м. Ірпеня
24 березня першим заступником прокурора області  заплановано виїзд до  прокуратури міста Ірпеня

24 березня першим заступником прокурора області заплановано виїзд до прокуратури міста Ірпеня

Прокуратура м. Ірпеня
Прокурор міста Ірпеня провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Прокурор міста Ірпеня провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Прокуратура м. Ірпеня
Жители Ирпеня хотят люстрировать своего прокурора

Жители Ирпеня хотят люстрировать своего прокурора

Буча та регіон
Парк «Жовтневий» залишиться рекреаційною зоною

Парк «Жовтневий» залишиться рекреаційною зоною

Прокуратура м. Ірпеня
Ірпінською прокуратурою проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Ірпінською прокуратурою проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Прокуратура м. Ірпеня
Прокуратура інформує

Прокуратура інформує

Прокуратура м. Ірпеня
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.