» » Школярі прокладають місток від Бучі до Європи

Школярі прокладають місток від Бучі до Європи

Не чекаючи рішень політиків про приєднання чи неприєднання України до Європи учні Бучанської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов вже декілька років розвивають діяльність з поглиблення відносин між європейськими народами.Захід, який відбувся 11.04.2013 р. у стінах школи є знаковим, адже до закладу завітали учасники Євро клубів Ірпінського регіону - волонтер з Болгарії та учні Ірпінської школи № 12. Вони провели цікавий урок-лекцію на англійській мові, на якій розповіли про мету та цілі заснування Євро клубів. Члени шкільного Євро клубу мали змогу спілкуватися англійською мовою з гостями, грати в веселі ігри та просто приємно проводити час. Усі учасники зустрічі набули певний досвід співпраці між клубами та отримали гарну можливість обговорити важливі питання роботи Євро клубів.

Особливо членів шкільного Євро клубу зацікавила інформація про можливість приймати участь у різноманітних проектах як в Україні, так і за кордоном. Час зустрічі промайнув непомітно, але всі учасники одностайно висловили думку, що обов’язково ще зустрінуться, адже Євро клуби це не забаганка когось, це веління часу, адже при тих швидкостях сучасного світу об’єднана Європа вже давно стала маяком демократії та розвитку і для народів, які ще не вступили до Євросоюзу. Учасники об’єднаного засідання Євро клубів сподіваються, що кожна зустріч ще більше їх об’єднає та стане прикладом іншим молодим людям, адже у Євро клубі ви зможете:
- знайти собі друзів як в Україні так і за кордоном;
- дізнатися більше про інші країни;
- практикувати англійською та іншими мовами;
- весело та цікаво проводити час.Для всіх бажаючих повідомляємо, щосуботи о 15:00 Євро клуб на базі СЗОШ №12 м.Ірпеня гостинно відчиняє свої двері.


Лега Вікторія,
учениця 9-А класу, кореспондент «Шкільного інформаційного каналу»
Бучанської СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.