» » День зустрічі птахів

День зустрічі птахів

З метою актуалізації уваги учнівської молоді до проблеми охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді оголосив у лютому-березні 2013 року проведення Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів».
Долучилися до цих заходів і вихованці та працівники Бучанського центру позашкільної роботи. На території закладу відбулася природоохоронна акція «Гостинна годівничка». Адміністрацією закладу було організовано та проведено виставку годівничок, виготовлених із вторинних матеріалів, та шпаківень і розміщення їх на території закладу.

Це своєрідний заклик до усіх небайдужих громадян про допомогу птахам, адже, якщо ми збережемо птахів, то вони нам збережуть садки від комах і примножать врожаї овочів та фруктів.
Загальна кількість учасників акції 36 осіб. Проведена інтелектуальна вікторина «Світ птахів», театралізований виховний захід «Свято птахів». Було виготовлено та розвішано 11 годівничок.У заходах взяли участь вихованці та керівники чотирьох гуртків: спортивний туризм (керівник Осипенко В.І.); хореографічний (керівник Ольшевська Л.В.); «Сувенір» (керівник Терещенко Н.І.); самоврядування (Мохненко О.В.).

Вихованці гуртків Бучанського центру позашкільної роботи впевнені, що, зробивши хоча б одну годівницю, вони допоможуть декільком птахам протриматися в холодні місяці, адже народна мудрість каже «Гине пташка не від холоду, а від голоду». Звичайно, пташки не зможуть сказати вам «спасибі», але ми віримо, вони будуть дуже вдячні!
Інформація Бучанського центру позашкільної роботи 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.