» » КВК на тему «Обери майбутнє»

КВК на тему «Обери майбутнє»

21 березня 2013 року в Бучі було весело, адже о 14.00 в середній школі №4 зібралася найкмітливіша, найвеселіша, най…най.. найрозумніша учнівська молодь міста.

Дійство на тему «Обери майбутнє» розпочалося. Було весело, але ж і жарко, жарко від тієї боротьби, яка розгорнулася серед шкільних команд. На мою думку, такі змагання потрібно показувати в концертній залі «Акваріусу», де мешканці міста змогли б насолодитися інтелектом нашої молоді. Зала школи була переповнена глядачами, але жоден не пішов раніше.

Журі було дуже серйозне, адже складалося із дуже поважних освітян нашого молодого міста (голова журі - завідувач міського методичного кабінету Лук’яненко Олена Андріївна). Через декілька годин гри напруга почала зростати, адже всі чекали вердикту суддів. Зала вибухнула оваціями і радісними криками, коли журі оголосило дві команди, які набрали однаково велику кількість балів і разом посіли перше місце: команда ЗОШ№1 «Непацани» та команда СЗОШ№5 «Бригада №5». Збірна команда з двох команд переможців буде представляти місто Бучу на обласних іграх КВК.

Щиро дякуємо усім гравцям та керівникам шкільних команд, які прийняли участь у міських іграх КВК і бажаємо подальших творчих злетів та успіхів.

18,5 -10,5

Світлана Воропай, учениця 9-А класу Бучанської СЗОШ №5 
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
АК-47

OFFline

  • АК-47 (9)
  • Користувачі
  • 3 квітня 2013 23:21
я так розум1ю що фотограф11 одн1*1 1 т1*1 команди?! На очно видно хто 1 кого вихваля*.

0
administrator

OFFline

  • administrator (283)
  • Адміністратори
  • 3 квітня 2013 23:25
Цитата: АК-47
Світлана Воропай, учениця 9-А класу Бучанської СЗОШ №5 


причём тут фото к вашему вЫхволя?

автор: Світлана Воропай, учениця 9-А класу Бучанської СЗОШ №5
- пишет про свою команду, публикация находиться в спецрубрике для этого - изучайте что к чему - потом и пишите про своих любимчиков.

человек сам писал, сам фоткал, сам прислал - о своих же.

0