» » СК "САНЧІН" - Переможці Євразії

СК "САНЧІН" - Переможці Євразії

23 березня 2013 року в Київському палаці спорту відбулася VІ «Олімпіада бойових мистецтв». Це вже традиційний захід, який організовує Геннадій Чміленко за підтримки страхової компанії «Іллічівське».

Минулого року, того ж таки 23 березня під час проведення ІІІ–ї «Олімпіади бойових мистецтв» було встановлено рекорд України в номінації: спорт, масові заходи. «Олімпіада бойових мистецтв» визнана самим масштабним заходом серед спортивних подій в житті бойового мистецтва України. На 13-ти килимах (татамі) одночасно відбувалися чемпіонати з різних видів бойових мистецтв:
-комбат дзю-дзюцу; кіокушин карате; ММА; кунгфу (саньда, туйшоу, таолу); айкидо; WAMMCo (Ko Budo, Sougo Budo); бородьба кураш; карате шотокан; хортинг; козацький двобій; кудо; карате Косіки та інші різновиди бойових мистецтв.


І традиційно, вчетверте, спортсмени зі спортклубу «Санчін» прийняли участь в «Олімпіаді бойових мистецтв» в розділі «куміте» (двобої) в виді Кіокушин карате. Цього року Федерація Кіокушин карате проводила чемпіонат Євразії. Студентка Київського фінансово-економічного коледжу Анастасія Ейсмунт втретє стала чемпіонкою на Олімпіаді, цього року Чемпіонкою Євразії в категорії жінки в абсолютній ваговій категорії. А бучанка Анна Бабич - призеркою Чемпіонату Євразії, посівши 3 місце в категорії 14-15 років до 55 кг. У дівчат були важкі двобої. І не тільки тому, що зібралися кращі з кращих, а й тому, що як завжди, маючи надлегку вагу, провели двобої майже в абсолютній вазі.

А за тиждень до цього команда хлопців с/к «Санчін» виборола 1 командне місце на Всеукраїнському чемпіонаті з Кіокушинкай карате «Щит Вітчизни», що проходив у місті Нікополі, організатор Дмитро Осика, федерація IFK. Якщо столиця збирає масові заходи, то в Нікополі відбувся рейтинговий турнір, на якому порівняно невелика кількість найсильніших в Україні спортсменів визначали кращих в своїх вікових та вагових категоріях.

Цікаво відзначити, що перед змаганнями кожна команда визначила по п’ять спортсменів-учасників, і за результатами їх участі визначили команду переможця. П’ятеро санчіновців: Дмитро Гончаренко (1м, в категорії 10-11років понад 35 кг -м. Буча, шк.№4), Сергій Саблук (1м, в категорії 12-13років до 45кг-м. Гостомель, шк.№14), Іван Лут (1м, в категорії 12-13років до 50кг-м. Ірпінь, шк.№3), Буяло Павло (3м, в категорії 10-11років до 35кг - м. Ірпінь, шк.№3), Мандалина Павло (3м, в категорії 12-13років до 40кг-м. Ірпінь шк., №3) – вибороли командну першість. Минулого року на цьому змаганні санчіновці виступали у складі команди від столиці, і також вибороли першість.

Анна Бабич, Анастасія Ейсмунт.jpg


Призери та чемпіони всеукраїнських змагань `Щит нації`

Вітаємо всіх учасників з перемогами. Бажаємо наснаги в підготовці і подальших перемог.
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.