» » Футзал: Хлопці ДЮСШ смт. Коцюбинське - кращі в області!

Футзал: Хлопці ДЮСШ смт. Коцюбинське - кращі в області!

Підопічні Катерини Шеремет стали чемпіонами Київської області з футзалу серед дитячих команд 2000-01 р.н.

10 березня в чудових, гостинних залах броварського вищого училища фізичної культури було проведено фінальну частину Чемпіонату Київської області з футзалу серед дитячих команд 2000-01 р.н.. На старт фінальних змагань вийшло вісім команд, що вибороли право участі у фіналі, пройшовши скрізь сито зональних (що були проведені в один тур) та півфінальних ігор (що пройшли у три тури) змагань.

Слід зазначити, що захід пройшов за підтримки та співучасті Департаменту освіти КОДА, Управління з питань фізичної культури та спорту КОДА та Київського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України.

Згідно жеребкування до групи 1 потрапили наступні команди:
1. ДЮСШ м. Буча
2. Щасливський НВК
3. «Освіта – Арсенал» Білоцерківський район
4. ФК «Лідер – ЧК –ДЮСШ» м. Обухів

До групи 2:
1. ДЮСШ смт. Коцюбинське
2. ФК «Центр–спорту–будівельник» м. Бориспіль
3. ФК «Олімп» м. Фастів
4. ФК «Хілд – Любомир» смт. Ставище

Після ігор групової стадії змагань фінальної частини турнірні таблиці мали наступний вигляд:Отже право посперечатися за трете місце в загальному заліку з групи 1 вибороли молоді футболісти, досвідченого тренера Лесика Івана Петровича – футболісти Щасливського НВК. Слід зазначити, що у вирішальній зустрічі за перше місце у своїй групі гравці зі Щасливого у цікавому матчі поступилися амбітним вихованцям футбольного клубу «Арсенал – освіта» Білоцерківського району, які під керівництвом Ігоря Вікторовича Гейло докладали чимало зусиль для забезпечення переможного рахунку в кожній грі. І стовідсоткова самовіддача всіх гравців ФК «Арсенал» надала право команді з Білоцерківського району розраховувати на остаточний успіх у фіналі. Отже «Арсенал – освіта» – Щасливський НВК 3:4. І у головному фіналі ФК «Арсенал».

У групі 2 рівних суперників для амбіційної команди з смт. Коцюбинське практично не знайшлося. Перемоги над суперниками з Борисполя (4:1) та Фастова (6:2) та поразка у грі, яка вже не впливала на підсумкове місце у головному фіналі від команди зі Ставищ (0:3), забезпечила команді, що спеціалізується на фут залі, право посперечатися за перше місце в загальному заліку. Другими стали футболісти зі Ставищ.

Матч за трете місце став доволі цікавим та напруженим. Перевага у технічній підготовці вихованців Івана Лесика, нівелювався гарними фізичними кондиціями амбіційних гравців зі Ставищ. Але все ж таки на один забитий м’яч гравців зі Щасливого, хлопці зі Ставищ не змогли відповісти жодним влучним ударом. Отже 1:0 на користь Щасливського НВК. І бронзові нагороди та кубок за трете місце їдуть у Щасливе.

Фінал. В цій грі зустрілись найкращі команди з фут залу серед дітей 2000-01 р.н. Ці команди довели своє право виступу у фіналі шляхом п’яти турів змагань Чемпіонату, в яких вони грали. Цікава гра двох рівних суперників. І не зважаючи на підсумковий рахунок зустрічі 3:0 на користь ДЮСШ смт.Коцюбинське, гра тримала всіх присутніх у захопленні.

Тож остаточні місця переможців та призерів Чемпіонату Київської області з фут залу сезону 2013 року серед команд юнаків 2000-01 р.н.. був розподілений наступним чином:
1 - ДЮСШ смт. Коцюбинське
2 - ФК «Арсенал – освіта» Білоцерківський район
3 - Щасливський НВК
4 - ФК «Хілд – Любомир» смт . Ставище

За участь у фінальній стадії змагань відповідні нагороди (дипломи та кубки за участь) отримали всі учасники змагань, а саме: ДЮСШ м. Буча; ФК «Лідер – ЧК – ДЮСШ м. Обухів; ФК «Центр-спорту-будівельник» м. Бориспіль, ФК «Олімп» м.Фастів.

Кращими гравцями в складі своїх команд було визнано:

ДЮСШ м. Буча – Кушнаренко Владислав
ФК «Лідер- ЧК – ДЮСШ» м. Обухів – Городенко Дмитро
ФК «Олімп» м. Фастів – Денисюк Данило
ФК «Центр – спорту – будівельник» м. Бориспіль – Лопачу Микола
ФК «Хілд – Любомир» смт. Ставище – Ґава Богдан
Щасливський НВК – Шуляк Денис
ФК «Арсенал-освіта» Білоцерківський район – Білоус Артем
ДЮСШ смт. Коцюбинське – Черноштан Кирило.

Кращими гравцями в ігрових амплуа були визначені наступні футболісти:
Кращий воротар – Пелиповець Тарас (Щасливський НВК)
Кращий захисник – Орішкевич Костянтин (ФК «Хілд – Любомир»)
Кращий нападник – Білим Антон (ФК «Центр – спорту – будівельник»)
Кращим гравцем змагань було визнано гравця команди переможців, справжнього лідера свого колективу – Завертаного Владислава (на фото).

Приз від Голови ДЮФЛКО було вручено гравцю команди ФК «Арсенал – освіта» – Панкратову Дмитру.

Підводячи підсумки турніру по всім віковим категоріям, слід зазначити, що всі стадії змагань пройшли на високому організаційному рівні, де для всіх учасників змагань були створені максимальні умови для реалізації та прояву їх майстерності.

Керівництво ДЮФЛКО висловлює щиру подяку всім тим хто допомагав в забезпеченні якісного проведення зазначених змагань з футзалу.Вітаємо футзалістів:
Завертаного Владислава, Черноштана Кирила, Білодіда Антона, Мандрика Андрія, Варяницю Олександра, Колесника Дмитра, Януся Максима, Салата Тараса, Спусканюка Дмитра, Муца Рувіма, Мартинюка Дмитра, Почепу Максима,
та головного тренера команди - Шеремет Катерину.
сайт Коцюбинської селищної ради, www.kotsubynske.info 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.