Буча новини міста, Буча сайт » Буча та регіон » Нові перемоги СК "САНЧІН"

Нові перемоги СК "САНЧІН"

Як завжди новий рік в спортклубі «Санчін» розпочався навчально-тренувальними зборами а далі… щоденна підготовка та змагання.

У січні 12-го санчіновців радо зустріли на традиційному міжнародному турнірі «Різдв’яні зустрічі» у м. Славутичі. Завдяки вмілій організації турнір щороку збирає чимало спортсменів і набув популярності серед зарубіжних команд. Організатор змагань, сенсей Бориса Уханов, завжди окремо виводить категорії для спортсменів початківців. Тому ті, хто нещодавно приєднався до кагорти каратистів мають нагоду вибороти свої перші нагороди. Вдало виступили новобранці з с/к «Санчін» з м. Бучі - Андрій Ільницький (2 м, в категорії 8-9 років до 45кг), Євген Бабієнко (3м, в категорії 8-9 років понад 45кг); з с.м.т. Гостомель - Сергій Іпатьєв (1м, 6-7 років до23 кг), Влад Кричковський (3м, 6-7років до20кг).

16-го лютого збірна команда с/к «Санчін» в м. Миколаєві посіла 2-е командне місце в «20-й Відкритій першості Миколаївської області з Кіокушинкан карате-до Ренмей», в межах якої пройшли змагання для початківців «Юний самурай». Команда виборола 14-ть перших місць. Кожен зі спортсменів намагався вдало провести поєдинки, та й супротивники (змагання об’єднали 450 спортсменів) зібралися дуже сильні.

Найкращі двобої провели Олег Шарапов (1м, в категорії 14-15 років до 65кг), Дмитро Маслюк (2м, в категорії 6-7 років до 25кг), Костянтин Радомський (2 м, в категорії 8-9 років до 40 кг), Дмитро Балабан (2 м, в категорії 10-11 років до 30 кг), Стратійчук Юлія (1м, в категорії 14-15 років до 60кг),, Анастасія Ейсмунт (1м, в категорії жінки до 55кг). Через тиждень, 23 лютого Анастасія Ейсмунт в м. Умані на Чемпіонаті України знову стала першою, виборовши право представляти країну на Чемпіонаті Європи в Швейцарії.

2-го березня в м. Києві за ініціативи тренера с/к «Сангін» Галини Андрійчук пройшов традиційний чемпіонат області «Кубок княгині Ольги». Цього року змагання об’єднали 45 команд з різних регіонів України, 3 команди з Білорусії та команду з Росії всього 570 спортсменів і серед них 115 дівчат. Найкращі двобої провели Стратійчук Юлія (1м, в категорії 14-15 років до 60кг), Анастасія Ейсмунт (1м, в категорії жінки до 55кг), Дмитро Стрілець (2 м, в категорії 8-9 років до 30 кг), Ігор Савчук (2 м, в категорії 10-11 років до 50 кг), Іван Лут (2 м, в категорії 12-13 років до 50 кг), Анна Лімонт (1 м, в категорії 10-11 років до 35 кг). Вдало виступили початківці Ліза Конопліна, Анастасія Рубчинська, Олена Учень.

9-го березня в м. Новоград-Волинський збірна виборювала нові перемоги. Цього разу першими стали: Дмитро Гончаренко, Максим Тушинський з м. Бучі, Іван Лут, Павло Мандалина з м.Ірпеня, Дмитро Маслюк з с.м.т. Гостомель. Срібло у Дмитра Стрільця, Павла Буяла, Лізи Деркач, Андрія Дубінка, Євгена Лучинського. Бронзу вибороли Трофім Деркач, Сергій Саблук.