» » В Ірпінській міській лікарні провели майстер-клас

В Ірпінській міській лікарні провели майстер-клас

Нещодавно в центральній міській лікарні відбувся черговий майстер-клас Всеукраїнського рівня. Новий підхід до вирішення існуючих медичних проблем презентували в хірургічному відділенні, де представили сучасні можливості корекції апікального пролапсу. Якщо без медичних термінів, то це «випадіння матки». Проблема – дуже серйозна, але їй приділяється мало уваги. Адже часто жінки самі соромляться звертатися з подібним до лікаря, вважаючи це питання «некоректним». Проте в цьому разі про якість життя можна й не говорити. Те ж саме стосується і народження дітей.

Майстер-клас проводив кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства і гінекології Дніпропетровської медичної академії Михайло Медведєв. Їхній заклад має великий досвід у проведенні подібних операцій саме в Україні. Асистентами професора стали бучанські лікарі. Також у роботі медиків взяла участь начальник департаменту акушерства і гінекології України…

Загалом було організовано декілька лекцій і проведено два оперативних втручання, які транслювалися в режимі он-лайн. Особливість операцій у тому, що у нашій країні почали застосовувати нові методики.


Прокоментувати цю подію ми попросила провідного хірурга міської лікарні Миколу Крестьянова.
«Лише в нашій країні жінки можуть піднімати рейки і носити важкі речі. У результаті – страждає здоров’я, репродуктивна система», - зазначив медик. – «Відповідної практики не було – подібні операції в регіоні взагалі не виконувалися. Хоча потреба у них велика. На жаль, наша Ірпінська лікарня і її теперішні можливості в себе вдома менш відома, ніж в Україні. Ми маємо гарну репутацію і авторитет серед колег. Тому представники відомих медичних фірм хочуть з нами співпрацювати – надають сучасне обладнання і устаткування. Маємо хороше матеріально-технічне оснащення і «золоті руки» провідних спеціалістів», - каже Микола Крестьянов.

Говорити про те, що такі операцію поставлять «на потік» у Бучі – ще зарано, проте напрацювання на майбутнє є. А головне, що є бажання навчатися новому і переймати найкращий досвід.


Коментарі

Михайло Медведєв,
доцент кафедри акушерства і гінекології Дніпропетровської медичної академії:
- Можу говорити про гарний результат проведеного оперативного втручання. Але головне – це кадри, вони вирішують все. Хто дійсно має бажання бути «асом» своєї справи, той зацікавлений у проведенні й організації таких заходів.

Лікарню відвідав і представник департаменту акушерства і гінекології України:
- Для районної лікарні – тут дуже достойний технічний рівень і багато кваліфікованих лікарів. Тож українська медицина має високий потенціал. Головне все це не розгубити. А ще краще – намагатися примножити і втілити передові ідеї у життя. Адже сенс нашої професії – робити людей здоровими.
Андрій, www.bucha.com.ua 
Лікарня
Коментарів: 0
Додати коментар