» » Київські перевізники завтра бойкотуватимуть владу і не виїдуть на маршрути

Київські перевізники завтра бойкотуватимуть владу і не виїдуть на маршрути

26 лютого, жителям Київської області, які працюють в столиці, буде складно добиратись на роботу.
Не будуть перевозити людей маршрутки з Вишневого, Боярки, Тарасівки, Віти-Поштової, Гатного, Коцюбинського, Софіївської та Петропавлівської Борщагівки.
Перевізники так показують, що не згодні з діями Київської обласної адміністрації. Влітку чиновники провели сумнівний конкурс, за яким майже всі маршрути віддали фірмі з Одеської області.

"Декілька автобусів 6-ої до 8-ої ранку будуть їздити за своїми маршрутами. Вони будуть в плакатах "Ні транспортному свавіллю в Київській області", "Підприємці міста Вишневе: "губернатор" ти нас дістав", "Анатолій Присяжнюк - "губернатор Камчатки"! Свавілля, хабарництво, кумовство, грабіж. Що ще ти вигадав для наших родин?". Водії та диспетчери роздаватимуть пасажирам на зупинках листівки. Там вказані причини страйку, - пояснює один з перевізників. - Решта транспорту з парків нікуди не поїдуть".

Близько трьохсот працівників фірм-перевізників своїм ходом доберуться до Києва, хочуть звернутись у Генпрокуратуру та провести пікет біля стін облдержадміністрації.
Пояснюють, що торік влітку виходили протестувати. Але в місто їх не пустили. На Окружній в районі Борщагівки їх спинили працівники міліції. За півдня відпустили.
www.gazeta.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.