У єдності сила

13 лютого 2013 р. о 13.30 в одному з самих великих кабінетів Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, який має цікаву назву «Школярик», зібралися учні та дорослі. Відмінністю «Школярика» від інших навчальних кабінетів школи є те, що посередині знаходиться великий овальний стіл, за яким практично всі присутні мають змогу розташуватися для спільної роботи.

Так і тепер тут зібралася аудиторія для проведення круглого столу на тему «Шляхи співпраці соціальних служб міста Буча, Ірпінського міського відділу головного управління внутрішніх справ, педагогічного та учнівського колективу школи у здійсненні профілактики правопорушень серед учнів». Цей захід був запланований адміністрацією школи, як один із напрямків роботи шкільної динамічної групи «Увага, дитина!» до Дня спільних дій в інтересах дітей.

Соціальні служби були представлені у особах директора Бучанського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Ренчки Олени Олександрівни, головного спеціаліста служби у справах дітей Гулай Ганни Сергіївни, спеціаліста служби у справах дітей Марченко Анни Михайлівни, начальника відділу кримінальної міліції майора Дорогої Олени Михайлівни. Ведучими круглого столу були заступник директора з виховної роботи, практичний психолог Сімороз Оксана Вікторівна та соціальний педагог Мальцев Ігор Володимирович.

Від учнівського колективу на засіданні були присутні Президент шкільного самоврядування Перуцька Галина Сергіївна, члени учнівської шкільної ради та діти, для яких профілактика правопорушень є не просто словами, адже по відношенню до них вона у закладі вже здійснюється.

Першою взяла слово Дорога Олена Михайлівна, яка докладно розповіла про сьогоденне криміногенне становище серед молоді міста Бучі, форми та методи здійснення профілактичної роботи з метою запобігання правопорушень. Те, що інформація була цікава, свідчить особливо жвава реакція на питання, які стосувалися вечірнього часу знаходження дітей на вулиці та відвідування інтернет-кафе. Естафету від міліції прийняла Ренчка Олена Олександрівна, яка висвітлила завдання центру, стосовно профілактики правопорушень та шляхи вирішення конфліктів у школах, сім’ях тощо.


Гулай Ганна Сергіївна та Марченко Анна Михайлівна зупинилися на специфічних завданнях служби у справах дітей, які за їх словами, тісно переплітаються із завданнями спеціалістів інших служб міста Бучі, але направлені на найбільш вразливу верству населення – дітей. Особливістю цієї роботи є те, що при скоєнні правопорушення відповідальність, крім неповнолітнього, несуть також його батьки. Окремо працівники служби у справах дітей зупинилися на їхній допомозі дітям у вирішенні складних кризових ситуацій.

Президент шкільного самоврядування, учениця 10 класу Перуцька Галина зробила короткий звіт з роботи шкільної ради та активу школи стосовно профілактики правопорушень серед учнів.

Усі виступи супроводжувалися активним обговоренням запрошеною до співпраці аудиторією, що свідчить про актуальність здійснення профілактики правопорушень серед молоді, необхідність залучення до постійної співпраці із цього питання усіх соціальних служб, установ, підприємств, самоврядування та небайдужих громадян м.Бучі.

Родзинкою цього круглого столу було те, що крім повідомлень посадових осіб про шляхи здійснення профілактики правопорушень серед дітей, активну позицію в обговоренні цього питання зайняло учнівське самоврядування школи, що черговий раз підтвердило, що в Бучі підростає небайдужа молодь, яка має, відстоює та впроваджує у життя свою активну громадську позицію.


www.inter-logos.org
6 -4

І.В. Мальцев, соціальний педагог Бучанської СЗШО №5 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.