» » 15 лютого, місто Буча: Фестиваль «Прем’єра Пісні» радо запрошує гостей!

15 лютого, місто Буча: Фестиваль «Прем’єра Пісні» радо запрошує гостей!

ХІІІ Міжнародний телерадіо фестиваль «Прем’єра пісні» заснований в 2001 році народним артистом України Мар’яном Гаденком спільно з ДТРК «Всесвітня служба «УТР», Національною радіокомпанією України, Київською обласною державною адміністрацією та Бучанською міською радою вкотре 15 лютого зустріне гостей у Бучі.

Коротко про фестиваль «Прем`єра пісні» в ексклюзивному інтерв’ю Мар`яна Гаденка.

- Мар`яне, Ваш фестиваль має неабиякий успіх серед бучанських шанувальників, як вдається тримати марку?
- «Прем`єра пісні» - це єдиний фестиваль, який підтримує українську пісню, єдиний фестиваль, де є щире ставлення як співзасновників так і організаторів до всіх учасників та конкурсантів і тому щорічно Буча збирає і вшановує не тільки виконавців, а й оранжувальників, композиторів, тобто людей, які завжди в тіні. Цей захід дійсно єдиний в Бучі та й в Україні другого такого заходу поки я не бачив, саме ця концепція всі роки стверджується і підтримується і тримає цей фестиваль на високому рівні. Відповідний високий рівень оформлення сцени, світло і якісний звук - відіграють неабияку роль в успішності заходу. А бучанці щасливі тим, що вони обирають кращу пісню, кращого композитора, кращого поета, кращого виконавця.

- Якими виконавцями ви порадуєте нас цього року?
- Зазвичай у фестивалі беруть участь щонайменше 15 заслужених артистів України. Поза списком буде улюблений усіма майстер танцю Григорій Чапкіс та Тамара Яценко. Окрім того, під час підрахунку голосів буде звучати інструментальна музика. Я думаю, що знову 3,5 години концерту пролетять як одна мить.

- Фестиваль як завжди транслюватиметься на весь світ?
- Так, трансляція відбудеться на 117 країн світу. Вже 13 років ми не змінюємо концепцію фестивалю.

- Які призи цьогоріч ви приготували для переможців?
- Нехай це буде сюрпризом до останнього дня, а читачі «Бучанських новин» дізнаються про це на концерті, куди я усіх залюбки запрошую, а ті, хто з якихось причин не зможе на нього потрапити - зі шпальт вашої газети по закінченню фестивалю.
газета: "Бучанські новини" №6 від 8 лютого 2013 року
Прем’єра пісні
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.