» » Реформування СЕС

Реформування СЕС

На виконання Постанов Кабінету Міністрів України, наказу Державної санітарно-епідеміологічної служби України, на території Київської області створено 14 територіальних (міських, районних, міжрайонних) управлінь Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Зазначені територіальні управління підпорядковані Головному управлінню Держсанепідслужби у Київській області.

Крім цього, на базі ДЗ «Київська облСЕС МОЗ» створено Державну установу «Київський обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби» (директор Майборода Валерій Володимирович) з метою забезпечення лабораторних та інструментальних досліджень і випробувань у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення. У підпорядкуванні Центру перебуватимуть відокремлені структурні підрозділи (відділи) у районах (містах) області, які функціонуватимуть при управліннях Держсанепідслужби.

Спеціалісти та фахівці Держсанепідслужби і лабораторних підрозділів (мікробіологічних лабораторій) будуть працювати у кожному районі області з метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення, організації проведення лабораторних досліджень та доступності населення до послуг Держсанепідслужби.

м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т. Гостомель, с.м.т. Ворзель, с.м.т. Коцюбинське, Бородянський район обслуговуватиме Ірпінське міжрайонне Управління Головного управління Держсанепідслужби у Київській області (начальник - Савчук Галина Євгенівна), Ірпінський міжрайонний відділ лабораторних досліджень Державної установи «Київський обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби» (завідувач - Габорець Іван Васильович).
Новостворені установи та їх відділення розташовані за адресами: с.м.т. Ворзель, вул. Пролетарська, 24, тел. (04597) 46-240, та с.м.т. Бородянка, вул.Семашко, 3-а, тел. (04577) 51-2-52.
Галина Савчук 
Ірпінь Буча Ворзель
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.