» » «Кампа» вітає своїх вихованців з Новим роком!

«Кампа» вітає своїх вихованців з Новим роком!

Адміністрація тенісного клубу «Кампа» щороку влаштовує новорічні гуляння для наймолодших своїх вихованців. Цей рік не став винятком. Наприкінці грудня криті тенісні корти ненадовго перетворилися на новорічну галявину з Дідом Морозом, ялинкою та подарунками. Але спортивна школа на те й спортивна школа, аби святкувати по-спортивному. Тому, замість пісень, віршиків та хороводів, юні тенісисти вправлялися в спортивних конкурсах, змаганнях та естафетах. Усе це відбувалося під чуйним керівництвом Діда Мороза, якого, щоправда, виказали кросівки, та двох тренерів дитячої школи тенісу – Людмили Дерновської та Сергія Гребченка.

Про своїх вихованців та традиції клубу розповіла Людмила Дерновська.

- З самого відкриття тенісного клубу «Кампа» ми почали формувати дитячо-спортивні групи. Наш клуб існує вже 4 роки і протягом цього часу у нас займаються тенісом діти. Спочатку малечі було небагато – чоловік 10, але з кожним роком дітей ставало все більше й більше. Сьогодні у нашій дитячій спортивній школі займається 93 дитини.

Подібні новорічні свята тенісний клуб «Кампа» влаштовує щороку, з початку заснування.
Перші два роки проводилися новорічні «ялинки» - діти їх дуже чекали, згодом, коли рівень майстерності дітей зріс, адміністрація клубу вирішила приурочити до свят дитячий турнір, який так і називається – «Новорічний». Напередодні Нового року ми проводимо новорічний ранок, а на різдвяні свята – проводимо турнір, з подарунками та нагородами, придбаними адміністрацією клубу».

- Чому саме такий формат свята?
- Ми ж спортивна школа і діти чекають від нас саме спортивного свята. Хоча у нашому сценарії були і загадки, і віршики. Та найголовніше, чого чекають усі діти – це подарунків від Діда Мороза. Тому, за кожний виграний конкурс ми вирішили вручати переможцям заохочувальні призи, окрім самих подарункових наборів. Дітей це стимулювало.

Дитяче свято тривало більше двох годин – але ніхто не втомився. Діти ще й ще просили нових завдань та конкурсів, а тренери пишалися своїми вихованцями, вболіваючи кожен за свої групи. Можна констатувати, що Новорічний подарунок від «кампівського» Діда Мороза був чесно заслуженим та найсмачнішим.


Олена Жежера 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.