» » Гостомель: Фестиваль Православного лицарства

Гостомель: Фестиваль Православного лицарства

З нагоди свята Андрія Первозванного, ім’я якого в перекладі означає –мужній, у спортивній залі Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №13 відбувся чудовий спортивний захід «Фестиваль Православного лицарства» за підтримки Гостомельського селищного голови Кириченка А.І. та Бондаренка В.І.


Метою проведення Фестивалю було залучення молоді до активного та здорового способу життя. Учасники власним прикладом показали всім присутнім учням, що не важливий вік, зріст, вага, матеріальне становище для вміння постояти за себе, за своїх близьких, головне-це бажання і віра у свої сили.
З вітальним словом до всіх присутніх звернувся отець Ростислав від церкви Андрія Первозванного, який привітав зі святом усіх гостей та закликав підростаюче покоління до усвідомленого ставлення до свого життя та свого майбутнього, не піддаватися негативним спокусам, які нас оточують.
Під час Фестивалю свою майстерність у володінні бойовими видами мистецтв показували члени клубу айкідо «Сакура», школа рукопашного бою «Бойові традиції», клуб ножового бою «Клинок»та клуб ножового та паличного бою «Фратріа Фортіс».

Учасникам показових виступів було від 7 до 30 років, та їхня майстерність вразила всіх глядачів. Усі бажаючі могли взяти участь у майстер-класах, які проводили тренери та інструктори спортивних клубів. Для молодших школярів були проведені цікаві спортивні ігри та розваги.

Тож дякуємо всім організаторам та учасникам цього заходу!
Сподіваємось, що такі фестивалі будуть щорічними, і все більше молоді долучатиметься до здорового способу життя!
Сайт Гостомельської селищної ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.