» » Служу народу України!

Служу народу України!

1 грудня у військовій частині А-2319, що на території Гостомеля, відбулася важлива для кожного юнака подія: складання військової присяги новобранцями.
Солдати стояли на плацу Проскурівської двічі ордена Червоного прапора частини зв’язку Генерального штабу Збройних сил України.

Позаду них – батьки, родичі і друзі захисників Вітчизни. Та попри загальне хвилювання, всі усвідомлювали особливість події. Для кожного це була напрочуд відповідальна мить.

В урочистостях узяли участь командування військової частини, представники громадських організацій і духовенства, рідні та близькі військовослужбовців. Новобранці живуть у Київський, Харьківській та Черкаській областях.

Начальник управління зв’язку та інформаційних систем Тилу Збройних сил України Дмитро Гаращук висловив впевненість, що молоде поповнення гідно нестиме високе звання захисника Вітчизни та примножить славетні традиції військової частини.
Успішної служби та міцного здоров’я підлеглим побажав тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини, підполковник Павло Клєвко.

У свою чергу священнослужитель протоієрей Микола Кригін благословив молодих воїнів на ратну службу та окропив їх свяченою водою. Після цього юнаки, у складі підрозділів, пройшли урочистим маршем.

За словами заступника командира частини з виховної роботи, підполковника Миколи Петелька усі хлопці успішно пройшли курс навчання за програмою бойової підготовки молодого солдата. Крім того, вже призвичаїлися до специфічних умов несення військової служби, морально підготувалися до армійського життя.

По завершенню офіційної частини, близькі новобранців мали можливість ознайомитися з побутом військовослужбовців частини, відвідати казарму, солдатську їдальню, а також поспілкуватися з командуванням частини.


газета: «Бучанські новини» №48 від 7 грудня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.