» » Борис Колесников пообіцяв зробити туалети на вокзалах безкоштовними

Борис Колесников пообіцяв зробити туалети на вокзалах безкоштовними

З 1 грудня туалети на всіх залізничних вокзалах України стануть безкоштовними.
Про це у середу, 28 листопада, повідомив віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков, зазначивши, що платні туалети - це взагалі нонсенс".

Разом з тим Колесников пообіцяв, що співробітники, які працювали на підприємствах, що орендують приміщення у Фонду державного майна на території вокзалів, будуть переведені до штату залізничних вокзалів, "і ця новація жодним чином не вплине на надаваний сервіс". "Рівень сервісу повинен бути не нижче, це вже наша проблема - залізниці.

Для людини, яка туди прийде, нічого не зміниться, вона тільки гроші платити не буде", - пообіцяв віце-прем'єр.лінк на ТСН-новину>>


Нагадаємо також, що з 1 січня 2013 року квитки на потяг можна буде купити тільки з посвідченням особи.
0 0

Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
ankan_ii

OFFline

  • ankan_ii (30)
  • Користувачі
  • 29 листопада 2012 12:25
В нашей стране существует странный парадокс - не зависимо от того, платный или бесплатный сортир - там всегда воняет и загажено. Почему??? В Европе, даже на автобанах, где все автоматизировано - почти всегда чисто и не воняет. ПОчему почти - если конечно перед вами там не останавливался туристический автобус :-)с туристами с СНГ или с Балкан и Румынии.в Италии - туалетных кабинок огромное количество, и несколько тур групп могут быстро совершить свой моцион - и тут-же уборщики все приберут и с улыбкой.. И подчеркиваю - все бесплатно! И горячая вода есть, и сушилки работают, и чисто и пахнет ароматизатором.У нас - разруха.И именно та, о которой говорил проф.Преображенский:- разруха, это не тогда, когда жрать нечего, а когда гадят мимо унитаза. И пока мы пройдем эволюцию от хохлобыдла - до граждан Украины - платно или бесплатно - ничего не поменяется!

0