» » Річка Ірпінь під загрозою забруднення

Річка Ірпінь під загрозою забруднення

Ситуація із засміченням каналізаційних колекторів у Святошинському районі столиці набуває дедалі більших обертів. Попри інформаційний захід для преси, який було проведено на місці прочистки сміттєвловлювачів, а також на каналізаційній насосній станції (КНС) «Ново-Святошинська», що мав на меті привернути увагу спільноти до існуючої катастрофічної ситуації із захаращенням інженерних мереж, в систему продовжує надходити побутове сміття у великих обсягах.

Зважаючи на відсутність змін у поводжені з каналізацією з боку жителів та власників підприємств Святошинського району, ПАТ «АК «Київводоканал» було розроблено план дій щодо виявлення фактів скиду сміття в систему водовідведення. Наразі в цій частині міста проходять ретельні перевірки, результати яких будуть передані до відповідних органів.

Окрім того, до ПАТ «АК «Київводоканал» звернулась Прокуратура Святошинського району із проханням надати для розслідування документи, що засвідчують факти порушення, які вже були виявлені Товариством.

Нагадаємо, Київводоканал вкрай стурбований катастрофічною ситуацією, що склалася у Святошинському районі із засміченням каналізаційних колекторів побутовим сміттям. Під загрозою зупинка КНС «Ново-Святошинська», що призведе до екологічної катастрофи через вилив стоків до річки Нивки та рибставків з подальшим потраплянням нечистот у річку Ірпінь та у Дніпро вище водозабору Дніпровської водопровідної станції, що подає питну воду на правий берег Києва.

Останні три тижні жовтня фахівці Київводоканалу спостерігали значне збільшення кількості засмічень каналізаційних колекторів на території третього району експлуатації каналізаційних мереж, що обслуговує Святошинський, частину Шевченківського та Солом’янський адміністративні райони Києва. Якщо раніше тут бригади щодня здійснювали від 6 до 13 виїздів на ліквідацію засмічення, то за останній місяць — від 30 до 40 виїздів щоденно!

Київводоканал відслідковував, звідки надходить сміття, що спричиняє збій у роботі насосних агрегатів та зменшує пропускну спроможність мережі. Для цього на підвідних до станції колекторах у різних напрямках встановили спеціальні уловлювачі.
Прес-служба "Київводоканалу" 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.