"Осінній дозор"

З метою виховання підростаючого покоління фізично здоровим, міцним, загартованим та формування почуття патріотизму, свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, засвоєння теоретичних знань умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини, та розвитку практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, у рамках святкування річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників на території Бучанського центру позашкільної роботи 26 жовтня 2012 року відбулася перша міська військово-патріотична гра-змагання «Осінній дозор-2012».

Участь у грі-змаганнях взяли команди навчальних закладів міста: команди Бучанських шкіл №№ 1, 2, 3, 4, команди Бучанської Української гімназії та Бучанського центру позашкільної роботи. У прохолодний жовтневий день на учасників чекали випробування у шести конкурсах: «Смуга перешкод», «Цивільна оборона», «Перша долікарська медична допомога», «Розпалювання багаття», «Встановлення намету», «Стрілковий тир». Юнацький азарт та прагнення перемоги наповнили змагальний майданчик теплом і куражем. І хоча учасники подекуди припускалися помилок, інколи не влучали в «десятку», але назагал усі вони отримали задоволення від першої у нашому місті подібної гри-змагань.

Відзначимо, що за підсумками проходження всіх етапів переможцями «Осіннього дозору-2012» стала команда вихованців Бучанського центру позашкільної роботи у складі: Чайка Віталій, Нікіта Павленко, Дмитро Сукальський, Михайло Таркус, Дмитро Любиченко. Друге місце виборола команда учнів Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, третє місце – Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4. Переможці та призери змагань отримали кубки, медалі та грамоти відділу освіти Бучанської міської ради, а решта учасників – пам’ятні грамоти відділу освіти за активну участь у заході.

Окрему подяку за підтримку та допомогу в організації та проведенні гри-змагань висловлюємо інспектору Ірпінського МВ ГУ Держтехногенбезпеки у Київській області старшому лейтенанту служби цивільного захисту Антону Глюзі, керівнику військово-патріотичного гуртка БЦПР Дмитру Вусіку, керівнику гуртка спортивного туризму БЦПР Володимиру Осипенку.
Дякуємо також всім учасникам та керівникам команд і чекаємо всіх бажаючих на наступній грі-змаганнях навесні наступного року – «Весняний дозор-2013».

Інформація "БЦПР" 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.