» » » Податкову знижку на навчання можна отримати до кінця року

Податкову знижку на навчання можна отримати до кінця року

Ірпінська ОДПІ нагадує, що громадяни,які навчаються на платній формі навчання,мають можливість скористатися правом на податкову знижку.Так,якщо вартість навчання (чи навчання дитини-претендента на податкову знижку) була сплачена у минулому 2011році, гроші держава поверне у 2012році, тільки після подання річної податкової Декларації про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем проживання (тобто за місцем реєстрації в паспорті). Строк подання такої Декларації - не пізніше 31 грудня 2012 року.

До Декларації обов’язково слід додати:
1. Копію договору з навчальним закладом про платне отримання середньої професійної або вищої освіти.
2. Копії платіжних документів (квітанцій, платіжні доручення,тощо),які підтверджують сплату за навчання на користь закладів освіти у 2011 році.
3. Паспорт та копії довідки про присвоєння номеру облікової картки платника податків.
4. Довідку про склад сім”ї або свідоцтво про народження у випадку, якщо Декларацію подають батьки або один із подружжя.
5. Довідку із навчального закладу про те, з якого і по якій період у 2011 році навчалася особа та вартість такого навчання у 2011 році.
6. Довідка особи, яка подає Декларацію, з місця роботи про нараховану заробітну плату та утриманий податок на доходи фізичних осіб за звітний рік.

Хочемо наголосити ,що право на податкову знижку має лише той, хто отримує заробітну плату. Наприклад ,приватний підприємець,не може скористатися таким правом,оскільки нарахувань у вигляді заробітної плати він не отримує.
Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року (за 2011 рік) таке право на наступні податкоіві роки не преноситься і повернути податок на доходи фізичнх осіб за 2011 рік у 2013 році не зможуть.
За додатковою інформацією звертайтесь до Ірпінської ОДПІ за адресою: м.Ірпінь вул. Шевченко 2 «а», телефон 60-026.
Ірпінська ОДПІ Київської області ДПС 
Коментарів: 0
Додати коментар