Буча новини міста, Буча сайт » відділ освіти » 20 жовтня відбулися змагання з велосипедного туризму "БУЧА-ТРЕВЕЛ"

20 жовтня відбулися змагання з велосипедного туризму "БУЧА-ТРЕВЕЛ"

У суботу 20 жовтня відбулися традиційні, відомі та очікувані, рейтингові для справжніх спортивних туристів Київщини, змагання з велосипедного туризму «БУЧА-ТРЕВЕЛ». Уже восьмі у своїй історії, ці осінні змагання зібрали 29 учасників, які в черговий раз, а дехто і вперше, приїхали випробувати свої сили та своїх «залізних коней» у перегонах на двох дистанціях. До змагань долучилися вихованці Бучанського центру позашкільної роботи (далі БЦПР), учні Бучанських загальноосвітніх шкіл № 2 та № 3, гості із Броварщини – вихованці Броварського районного центру туризму (далі БРЦТ), усі бажаючі велоаматори нашого міста.

Змагання розпочалися на дистанції «Велокрос», де учасники мусили продемонструвати свою фізичну витривалість протягом проходження кола довжиною близько 6 км, враховуючи, що жовтневі дощі зробили деякі ділянки змагального кола не зовсім driveable, про що учасники казали: «багнюка – ням! ням!». На превелике щастя, купаючись у хвилях щирих оплесків глядачів, фінішували всі учасники змагань. Стомлені, захекані, замизгані багнюкою, але щасливі і задоволені спортивною боротьбою.

Далі учасники організованою колоною переїхали на територію Бучанського центру позашкільної роботи на вул. Малиновського, 54, де вони продовжили змагання на комплексній дистанції з елементами фігурного водіння велосипеда, тріалу та велокросу. Окрім швидкості, учасники мусили продемонструвати віртуозність і вправність у керуванні своїми велосипедами, і все заради перемоги і очікуваних медалей та кубків.

Назагал, відзначимо, що переможцями на дистанції «Велокрос» стали серед дівчат – Альона Козакевич, 1 місце (БЦПР-2, м. Буча), Маша Ткаченко, 2 місце (БРЦТ, Броварський р-н), Тетяна Папкіна, 3 місце (БЦПР, м. Буча). Серед хлопців-юніорів – Олексій Шевченко, 1 місце (ЗОШ № 3, м. Буча), Павло Дорогін, 2 місце (ЗОШ № 2, м. Буча), Євгеній Луценко, 3 місце (БЦПР, сел. Гостомель). Серед досвідченіших старших велосипедистів переможцями стали ¬ Сергій Савостін, 1 місце (м. Буча), Олександр Білоус, 2 місце (БЦПР, м. Буча), Микола Янишин, 3 місце (м. Буча).

На комплексній дистанції 1 класу переможцями серед дівчат стали – Валерія Козакевич, 1 місце (БЦПР-2, м. Буча), Альона Козакевич, 2 місце (БЦПР-2, м. Буча), Ольга Усік, 3 місце (ЗОШ № 2, м. Буча). Серед хлопців-юніорів – Володимир Опанасенко, 1 місце (ЗОШ № 3, м. Буча), Андрій Шинкарьов, 2 місце (БРЦТ, Броварський район), Євгеній Луценко, 3 місце (БЦПР, сел. Гостомель). Серед старших велосипедистів переможцями стали ¬– Павло Петренко, 1 місце (БЦПР, м. Буча), Антон Дронов, 2 місце (БЦПР-2, м. Буча), Микола Янишин, 3 місце (м. Буча).

У загальнокомандному заліку бронзові медалі виборола команда Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3, срібні медалі за друге місце отримала команда Бучанського центру позашкільної роботи–2, і чемпіонами цих осінніх велоперегонів стала команда Бучанського центру позашкільної роботи–1 у складі: Євгеній Луценко, Олександр Білоус, Павло Петренко, Тетяна Папкіна.

Наступний 2013 рік приготує для усіх бучанських велолюбителів нові випробування і змагання на нових дистанціях, а відтак Бучанський центр позашкільної роботи чекатиме бучанців та гостей нашого спортивного велосипедного міста зустрітися і позмагатися навесні вже на IX відкритих міських змаганнях з велосипедного туризму «БУЧА-ТРЕВЕЛ».