» » Чому люди починають палити

Чому люди починають палити

17 жовтня 2012 року відбулись два заходи на тему "Чому люди починають палити", які ініційовані Київським Центром Аллена Карра для учнів 7-11 класів Бучанської спеціалізованної загальноосвітньої школи-інтернат 1-3 ст. з поглибленним вивченням іноземних мов.

Приблизно 300 школярів сьогодні дізналися яким чином не потрапити до "нікотинової западні", як з неї вийти самим та як можна допомогти вийти з неї своїм близьким людям. Фахівці Київського Центру Аллена Карра відповідали на питання школярів, їх на привеликий подив було дуже багато, вони були цікаві і що особливо приємно вони були абсолютно не схожі на звичайні запитання.

Керівник Київського Центру Аллена Карра: "Ми сподіваємось, що діти які були присутні на сьогоднішньому заході отримали саме ту інформацію, яку свого часу потребував кожен, хто нажаль зараз є палієм, ми також переконані, що своїм власним прикладом батьки дітей започатковують засади на яких формується світоглят дитини, що через декілька вже років буде повнолітньою людиною. Ми прагнемо допомогти всім бажаючим і запрошуємо почати себе, запрошуємо відвідати Київський Центр Аллена Карра".
http://www.facebook.com/AllenCarr.Kiev

З повагою,
керівник центру Кирило Стехін
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.