» » Всеукраїнський відбірний турнір VIII Кубку регіонів УЄФА з футболу 2012/13 у Київській області

Всеукраїнський відбірний турнір VIII Кубку регіонів УЄФА з футболу 2012/13 у Київській області

Вчора у місті Ірпінь (база Національного університету державної податкової служби України) та у селі Демидові Вишгородського району (стадіон «Діназ») відбувся перший тур Всеукраїнського відбірного турніру VIII Кубку регіонів УЄФА з футболу 2012/13 в Київській області.

Від імені голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка учасників та гостей змагань привітав його заступник Євген Головін. Він побажав спортсменам перемог у спорті та житті, а учасникам зі Словенії, Бельгії та Іспанії залишити тільки позитивні враження від перебування в Україні та Київській області.

В рамках заходу відбулося урочисте вручення представникам команд та суддівським бригадам пам'ятних книг «Київщині - 80 років».
У ірпінському матчі (Україна - Словенія) переможцем стала команда України (село Путрівка) з рахунком 3:0, а у матчі, що відбувся у Демидові (Іспанія - Бельгія) - команда Іспанії з рахунком 2:1.

Наступні матчі відбудуться 11 жовтня 2012 року у місті Буча (Україна - Бельгія), та у місті Ірпінь (Іспанія - Словенія).
www.kyiv-obl.gov.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.