» » Павленко Єлизавета, учениця 4 класу Ірпінської ЗОШ №13 – "Герой-рятівник року"

Павленко Єлизавета, учениця 4 класу Ірпінської ЗОШ №13 – "Герой-рятівник року"

В рамках святкування Дня рятівника Міністерство надзвичайних ситуацій України провело фінал Всеукраїнської акції "Герой-рятівник року". Захід спрямований на те, щоб звернути увагу людей на власну безпеку та замислитися над тим, що герої живуть серед нас.

Під час акції виконуючий обов'язки Міністра надзвичайних ситуацій Віталій Бут нагородив 2 рятувальників та 7 наших співвітчизників за те, що вони, ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували людей.

«Знаю, що в нашій державі є багато мужніх людей, здатних на прекрасні вчинки. Сьогодні я маю честь нагородити 9 громадян, з них 3 дітей. Я хочу подякувати нашим номінантам та лауреатам, особливо нашим маленьким рятівникам, за їхні героїчні вчинки. Хлопці та дівчинка навіть вже пообіцяли, що прийдуть працювати в лави МНС. Вітаю героїв!», - зазначив Віталій Бут.
У 2012 році лауреатами конкурсу стали:
Павленко Єлизавета Романівна – учениця 4 класу ЗОШ №13 м. Ірпінь, Київська область. У Чигирині Черкаської області на міському пляжі біля річки Тясмин 9-річна Ліза Павленко врятувала 7-річну дівчинку, яка ледь не потонула.

www.gostomel.pp.net.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.