» » Освітяни створили свою профспілкову організацію

Освітяни створили свою профспілкову організацію

26 вересня відбулася установча конференція Бучанської міської організації працівників освіти і науки України, у якій брали участь керівники загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних закладів, заступник Бучанського Центру позашкільної освіти, директор Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи, представник об’єднаної (міст Бучі та Ірпеня) організації профспілки працівників освіти і науки України, начальник Бучанського відділу освіти Олег Цимбал та представник Київської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, заступник голови Олександр Остапенко.

33 делегати з 12 первинних профспілкових установ та закладів освіти міста Бучі представляли інтереси 680 членів профспілки.
Головував на засіданні Олександр Остапенко, представник Київської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Він повідомив:
- У зв’язку з адміністративно-територіальним поділом та відокремленням Бучі в окрему адміністративну одиницю профспілкова організація, яка знаходиться на території Бучі, вийшла з ініціативою проведення установчої позачергової конференції, щоб розглянути питання створення Бучанської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.

Нагадаємо, що освітяни міста перебували у складі об’єднаної Ірпінської організації профспілки працівників освіти і науки України.
На порядку денному установчої конференції стояло питання створення Бучанської міської організації профспілки працівників освіти і науки України у складі Київської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Присутні делегати профспілкових установ та закладів освіти міста проголосували за дане питання одноголосно.

Також був затверджений статут, положення міської профспілкової організації, обрано склад активу Бучанської профспілки працівників освіти і науки - представників 12 профспілкових організацій, затверджено президію з 5 осіб, обрано голову організації, ревізійну комісію та положення про ревізійну комісію, розглянуто питання щодо продовження повноважень делегатів та делегованої ради. Обрані профспілкові органи, рада, президія, голова терміном на 3 роки.

Головою Бучанської міської організації профспілки стала Валентина Науменко, яка представлятиме інтереси членів організації в державних органах, захищатиме трудові та соціально-економічні інтереси, а також представлятиме міську організацію профспілки в області, буде доносити рішення, постанови і побажання до обласної організації, співпрацюватиме з головами первинних організацій.

Коментар
Олег Цимбал, начальник Бучанського відділу освіти:
- Так як місто Буча є містом обласного значення, то у профспілкових організацій виникла ініціатива утворення самостійної профспілкової організації. Це не значить, що у нас були негаразди з попереднім профспілковим об’єднанням. Ми і надалі будемо співпрацювати з Ірпінським відділом освіти.
А нині я вітаю членів профспілки працівників освіти і науки міста Бучі із утворенням окремої міської профспілкової організації, що покликана для захисту інтересів працівників та співпраці.
газета: "Бучанські новини" №38 від 28 вересня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.