» » Вперше за 100 років: Національна оперета в Бучі!

Вперше за 100 років: Національна оперета в Бучі!

Національна оперета повертає давню, але на жаль, втрачену за радянських часів, культурно-благодійницьку традицію, започатковану славетною козацько-дворянською родиною Красовських і розпочинає серію концертів «Відкриті музичні вечори» у Літньому театрі Бучанського міського парку.

У різні часи у музичних вечорах родини Красовських брали участь представники видатних українських родин XIX – XX ст. письменника М. Булгакова, академіка Є. Патона, академіка Ф.Яновського, а також поет, нобелівський лауреат Б. Пастернак, композитор Л. Ревуцький, художник О. Мурашко, видатні артисти В. Володін і О. Юрьєва та багато інших представників української мистецької еліти.

Національна оперета, наслідуючи традиції тогочасних просвітницьких концертів, включила до програми не тільки світові музичні шедеври, а й українські народні пісні.

Лише два дні - 26 та 27 вересня о 19:00 годині зі сцени Літнього театру для мешканців міста Бучі та його гостей звучатимуть перлини світової та вітчизняної музики у виконанні провідних солістів, хору, балету та великого симфонічного оркестру театру.
Київська оперета – це не лише крок до свята, а й крок до поновлення втрачених традицій української духовності.

Вже перший день дійства засвідчив: подібного рівня музичних свят у Бучі ще не було.
Неперевершені вокалісти, шикарні костюми, продумані театральні постановки приковували увагу глядачів до сцени й піднімали з глибин душі лише найсвітліші, найпотаємніші почуття. На знак подяки за такі емоції, артистам дарували бурхливі оплески, виклики «браво» та море квітів від Бучанського міського голови Анатолія Федорука, першого заступника голови Київської облдержадміністрації Ярослава Москаленка та громади міста.

Тож, приєднайтеся завтра, 27 вересня, до творчого вечора в центральному міському парку!
Побачене вас не розчарує!

Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Val
  • Val (705)
  • Гостi
  • 28 вересня 2012 11:09
Дуже яскравий концерт, сподобався.

АЛЕ

дізналась про цей захід випадково
де були афіши?

чому не було афіши беля мерії?

0
Любов
  • Любов (705)
  • Гостi
  • 28 вересня 2012 18:16
Весь світ це-театр від якого загоряються почуття,оживає духовність...
Дякую все було надзвичайно красиво.

0