» » » Відео: На Київщині фермер викинув 40 тонн мертвих курей на кукурудзяне поле

Відео: На Київщині фермер викинув 40 тонн мертвих курей на кукурудзяне поле

На Київщині посеред поля кукурудзи виявили 40 тон мертвих курей. Про знахідку журналістам повідомили мешканці навколишніх сіл, вони пішли у поля, коли відчули нестерпний сморід.Виявилося, що курей везли на утилізацію, але, як пояснив водій, в дорозі фура поламалася і він розвантажив її посеред поля. Представники підприємства, яким належали кури обіцяють найближчим часом вивезти мертву птицю. Хоча місцеві їм не вірять, вони вважають що мертвечину тут викинули цілеспрямовано. Занепокоєні також екологи, адже неподалік спонтанного могильника протікає річка Ірпінь.

Микола Кочмар, начальник управління ветеринарної медицини в Києво-Святошинському районі:

- Невідомо від чого вона загинула. Можливо, було б подальше розповсюдження захворювання серед птиці району. Не виключена така ситуація.
www.vidgolos.com 
відеосюжет
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
waldemar
  • waldemar (705)
  • Гостi
  • 13 вересня 2012 16:11
У Бучі стояв 2 дні нестерпний сморід від цих курей. По ходу вони видітали з кузова. По всій вулиці Вокзальна зі сторони Гостомеля - Гаврилівки, лежали останки дохлятини. А потім і по Новому шосе піря та всяка гадость. Якби не дощ наступного дня - воняло б воно і надалі. Найцікавіше, що ніхто за це не відповість. Хто цю гилдоту збиратиме назад в фуру, самому цікаво..

0