» » Скаутська школа дорослішання

Скаутська школа дорослішання

Незважаючи на свій юний вік (6-10 років) діти, під керівництвом досвідченого тренера – викладача ДЮСШ Григор'євої Шаміри Романівни досягли найвищого рівня «пантери». А це означає, що вони не поступалися підліткам у витривалості, спритності та ерудиції. Взагалі, нудьгувати в таборі не доводилося! Організація скаутів України у яскравій туристично-спортивній та творчій програмі реалізує всі свої знання, уміння та навички, роблячи відпочинок дітей цікавим, змістовним, захоплюючим.

Незабутніми для юних спортсменів залишаться ранковий підйом під бадьору музику, після глибокого спокійного сну на свіжому повітрі; оригінальну зарядку, яка дає заряд бадьорості на цілий день; лінійку з її запальним скаутським гімном, танцем та отриманням бажаних тотемів - нагород, денні заняття по спеціалізаціях та клубах: «Спорт», «Рибалка», «Туризм», «Охоронець вогнища», «В'язання вузлів», «Воднік», «Кулінарія», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Скалодром», «Скай-парк»; «День навпаки», «День Нептуна»; перегляди фільмів, різноманітні ігри, купання у водоймі, вечірні дискотеки та цікаві розваги, а також вечірня «свічка» (підведення підсумків дня) та відбій у наметах.

Та найголовнішим для підлітків лишиться знайомство з новими цікавими людьми. Тут вони знайшли найцінніший скарб – нових друзів, з якими будуть спілкуватися впродовж року в неті, а наступного літа будуть намагатися обов'язково зустрітися знову!

Хочеться сказати особливі слова вдячності організаторам такого чудового оздоровлення дітей: Бучанській міській раді, зокрема відділу у справах сім'ї та молоді (завідувач – Калініна Ніна Дем'янівна), які знайшли можливості для надання пільгового відпочинку бучанських дітей; начальнику наметового табору «Славутич Кемп» Вікторії Дикій та інструкторам, які створили для них незабутні враження щонайменше на рік. Окремі слова вдячності дирекція Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи висловлює своєму тренеру-викладачеві з шахів Григор'євій Шамірі Романівні за сумлінну підготовку, творчий підхід та відповідальне ставлення до покладених на неї завдань під час літнього оздоровлення своїх вихованців; батькам вихованців за розуміння та творчу співпрацю; представнику батьківської громадськості Лагутіній Світлані Кирилівні за своєчасну допомогу в організації відпочинку наших дітей. Адже вся ця нелегка праця була спрямована на те, щоб 25 малюкам надати можливість стати більш відважнішими та мудрішими, самостійними та енергійними, а головне, відповідальнішими - перед собою, друзями та природою, яка нас оточує!
Лариса Пугач, заступник директора з навчально-тренувальної роботи Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.