» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє про відкриття Центру обслуговування платників податків

Ірпінська ОДПІ повідомляє про відкриття Центру обслуговування платників податків

Сьогодні Ірпінська ОДПІ Київської області ДПС відкрила Центр обслуговування платників податків.
Користувачами покращеного податкового сервісу стали платники податків Ірпінського регіону.

Гостями заходу, який відбувся в Ірпінській ОДПІ Київської області ДПС стали Голова Ірпінської міської ради , керівники органів місцевого самоврядування та інші почесні гості.

Зі слів начальника Олега Папенко, податкова служба не на словах, а на ділі доводить своє перевтілення із фіскального органу в сервісну службу. «Подія, яка сьогодні відбулась – введення в експлуатацію Ірпінського центру обслуговування платників податків – це перша ластівка якісних перетворень податкового відомства в сервісну службу».

Голова Ірпінської міської ради Володимир Скаржинський акцентував увагу, що запровадження такого сервісу - результат співпраці податківців та органів влади, спрямованих на забезпечення комфортних умов для платників податків.

Приймаючи гостей начальник Олег Папенко відзначив, що одним із пріоритетних завдань податкової служби є забезпечення надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, тому співпраця, взаєморозуміння, стосунків з клієнтами є основним напрямком співпраці для виконання доведених завдань. «Відкриття ЦОПП відбувається в рамках програми модернізації та реформування податкової служби та має на меті надавати платникам податків якісні, кваліфіковані сервісні послуги» - зазначив Олег Папенко.

Перші відвідувачі Центру оцінили роботу податківців та подякували за створення сприятливих умов для них.
Ірпінська ОДПІ Київської області ДПС 
податкова
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.