» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

Сучасна політика податкової служби України зокрема направлена на запровадження партнерських стосунків між платниками податків та податківцями, в основі якої лежить компроміс між інтересами платників податків і держави в особі податкового відомства.

Пріоритетними напрямами цієї роботи є: формування податкової культури населення, у тому числі платників податків; інформування платників податків щодо податкового законодавства; надання роз’яснень порядку його застосування; організація навчання платників податків з питань застосування податкового законодавства. Одним із важливих напрямів роботи є проведення спільно з місцевою владою зустрічей з платниками податків
В липне місяці за ініціативою заступника директора Ірпінського міського центра зайнятості Віолети Смульської Ірпінські податківці провели робочу зустріч з представниками місцевої влади малого та середнього бізнесу.


Метою проведеного заходу стала необхідність формування в суспільстві атмосфери негативного ставлення до роботодавців, які виплачують заробітну плату в розмірах значно менших мінімальної заробітної плати встановленої законом, без сплати податку на доходи фізичних осіб та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, створення нових робочих місць для всіх верст населення, зокрема для інвалідів та громадян працездатного віку, які потребують соціального захисту і нездатних на рівних конкурувати на ринку праці.

Особливу увагу під час зустрічі приділили питанням дотримання законодавчих вимог щодо мінімальної заробітної плати при заключенні підприємцями трудових угод з найманими працівниками, недопущення виплати заробітної плати у “конвертах”, протидії мінімізації доходів та легалізації трудових відносин.
Під час зустрічі було розроблено спільні заходи щодо контролю за дотриманням законодавства з оплати праці, зокрема будуть проводитись спільні індивідуальні співбесіди з СГД, які виплачують заробітну плату найманим працівникам на рівні, нижчому за законодавчо встановлений розмір, не сплачуючи при цьому податку на доходи фізичних осіб у повному обсязі та ряд інших заходів.
Адже, лише приклавши спільних зусиль, можна досягти позитивних зрушень щодо проблем легалізації заробітної плати і зайнятості населення,ліквідувати борги із заробітної плати, як на місцях, так і на загальнодержавному рівні.
Слід підкреслити, що і громадяни, і співробітники Ірпінської ОДПІ та органи місцевої влади погодилися, що проведення таких тематичних заходів є вкрай важливим для кожного з них.
Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар