» » Зробимо світ добрішим!

Зробимо світ добрішим!

Вітаємо Вас, шановні читачі сайту, шановні дітки та їх батьки!
Поспішаємо повідомити Вам, що найяскравіший, самий веселий, самий світлий дитячий проект «Лунтік» розпочав роботу клуба «Друзі Лунтіка», перша зустріч клубу відбулась в Будинку культури Склозаводська.

Дітлахи познайомилися, на майстер-класі навчилися робити куклу- мотанку, малювали, відгадували загадки, дивилися мультфільми та говорили про справжню дружбу. Всі весело та корисно провели час, а під кінець зустрічі завітав і сам герой, Лунтік. Захопленню дітей не було меж! Фото на пам'ять - неабиякий подарунок та привілей для почесних членів клубу. Тож цього разу друзями стали всі присутні, а найдружелюбніший герой, Лунтік, обєднав діток навколо себе.

Відгуки дітей:
Кульминська Марина: «Мені дуже сподобалось. Коли ви прийдете наступного разу?»
Станкевіч Людмила: «Мені сподобався майстер клас, я готова ходи хоч щодня на такі заняття»
Дитячий проект «ЛУНТІК» покликаний не лише проводити гарно час, але й нагадати та навчити одвічним цінностім добра, взаєморозуміння, дружби та любові. Давайте берегти те, що є в нашому житті. Давайте хоч на хвилиночку зупинятися і дивитися навколо. Оцінювати і цінувати, зберігати, любити і віддавати любов! І тоді світ буде трішки добрішим! :-) До нових зустрічей!

Дякуємо за можливість проведення заходу Відділу культури та туризму, зокрема, директору Будинку культури на Склозаводській.
Анонс: Наступного разу Лунтік завітає та порадує своєю присутністю маленьких жителів галявини Мельники 7 серпня о 18.00
Довідка про організаторів: Київська обласна громадська організація «Відновлена Україна», ГО «Жіночий центр «ДІАДЕМА»», ГО «Сімейний клуб».


Запрошуємо до співпраці спонсорів, меценатів, волонтерів та просто небайдужих.
Алєксєєва Євгенія, прес-центр КОГО «Відновлена Україна»,
097-154-44-69

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.