» » Дитячий проект "Лунтік" завітав в гості до маленьких жителів поляни Мельники міста Буча

Дитячий проект "Лунтік" завітав в гості до маленьких жителів поляни Мельники міста Буча

24 липня дитячий проект "ЛУНТІК" завітав в гості до маленьких жителів поляни Мельники м.Буча. На три години всі поринули у світ дитинства, радощів та веселощів. Як зазвичай діток зустрічали мильними бульбашками, face-pating, можливістю відвідати батут, а після - розважальною програмою. Через годину дітлахи перевтілилися в Лунтіків, метеликів, коників з яскравими смайликами.

Увага! Увага!
ГОВОРИТЬ ТА ПОКАЗУЄ ДИТЯЧИЙ ЛЯЛЬКОВИЙ ТЕАТР «СВІТЛЯЧОК», казковий герой, кіт Кузя, вчив дітей не грати довго за комп’ютером, виконувати свої обіцянки та проводити час з батьками. За висновками дітей можна було зрозуміти, що тема актуальна.
Грали, повзали, бігали, співали, награлися досхочу, в кінці програми відбувся розіграш супер приза, а кожен отримав морозиво.
На протязі свята організаторів дивувало одне й те саме питання діток «Це безкоштовно?». Приємно було не тільки дітлахам, але й батькам, які з цікавістю перебували на майданчику весь час. Тож небагато зусиль, а стільки радощів і приємних спогадів подарували жителям цього невеликого району.
Ми не говоримо: «Прощавайте», а говоримо: «До нових зустрічей!» адже Лунтік оселився в мальовничому місті Буча і тепер буде часто радувати дітлахів своєю присутністю.


То ж ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

Довідка про організаторів: Київська обласна громадська організація «Відновлена Україна», ГО «Жіночий центр «ДІАДЕМА»», ГО «Сімейний клуб».

Дякуємо за підтримку спонсорам: Ірпінському забудовнику Ліневичу Ватілію, директору ТМ «Будівельний квартал» Безлепкіну І.П.

Запрошуємо до співпраці спонсорів, меценатів, волонтерів та просто небайдужих.

Подивитись фото-звіт:


тел. (097) 154-44-69
Алєксєєва Євгенія, прес-центр КОГО «Відновлена Україна» 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.