» » Збережіть психлікарню!

Збережіть психлікарню!

Лист у редакцію: Збережіть психлікарню!

До вас звертаються батьки, рідні в сім’ях яких є душевно хворі, учасники Великої Вітчизняної війни, афганці. Ми з газети «Бучанські новини» дізналися, що 31.05.2012 року 26 сесія VІ скликання Бучанської міської ради ініціювала звернення до Київської облради та Київської облдержадміністрації про організацію на базі Київської облпсихлікарні №2 (селище Ворзель, вул. Паркова,4) Північно-західного госпітального округу.

По-перше, такі реформаторські ідеї поки що апробіруються лише в пілотних областях – Донецькій, Вінницькій, Дніпропетровській та місті Києві. Ніде не ведеться обговорення цього реформування, а по окремих даних ЗМІ – таке реформування не покращило, а погіршило умови та ефективність медичної допомоги населенню пілотних регіонів.

По-друге, вибираючи земляків депутатами до Бучанської міськради, ми делегували їм право відстоювати інтереси бучанців. Ніде не проводились громадські слухання, ніхто із медпрацівників міста Бучі не виказували ініціативи, бажання, обґрунтування реформувати медичну службу Бучі в такий спосіб, який пропонує сесія Бучанської міської ради. Таке рішення сесії – суперечливе. У Бучі немає поліклініки, але ж фундамент під неї є. Та й документацію теж підготували ще в 1987-1988 роках.

Київська обласна психоневрологічна лікарня №2 функціонує з 1978 року. Це сучасний спеціалізований багатопрофільний медичний заклад. Колектив медпрацівників висококваліфікований, гуманний та працездатний. Важко вказати адресу іншої психлікарні, де б так людяно, професійно ставились до психічно хворих. Психічні захворювання вийшли на друге місце по Україні. Психіатричну допомогу потрібно ще більше приблизити до людей, а не централізувати та віддаляти.

Просимо відкликати з облради та облдержадміністрації рішення про закриття психлікарні №2.

Підписи хворих та їх рідних додаються


опубліковано в газеті "Бучанські новини" від 13 липня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.