» » КОГО «Відновлена Україна» прийняла участь в організації Фестиваля мрій

КОГО «Відновлена Україна» прийняла участь в організації Фестиваля мрій

КОГО «Відновлена Україна» прийняла участь в організації Фестиваля мрій в Київській областіМРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ
Під цим гаслом пройшов "Фестиваль мрії" в таборі для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування в с. П'ятихатки, Обухівського р-ну.

У своїй «космічній подорожі» екіпажі «Зоряного» (від ред.: назва табору) потрапили на справжній фестиваль мрій, організований осередком Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація «Відродження України» в Київській області ( КОГО «Відновлена Україна» входить до спілки) за сприяння Молодих регіонів Київщини.


Спочатку представники організації спільно з капітанами команд провели тематичний квест, який «запалив» бажання перемоги у всіх дітей.
Перегляд тематичного фільму для старших дітей та мультфільму для менших продемонстрували шляхи та принципи досягнення мрії. На майстер-класах хлопчики й дівчатка опанували нові навички з квілінгу, акторської майстерності, face-pating тощо. А завершальним акордом дня став святковий концерт за участю лауреата Міжнародних пісенних конкурсів, автора музики та текстів RealIvanna.

- Сьогодні ми познайомили дітей з людьми, які реалізували свої мрії та стали щасливими. Наша мета – допомогти кожній дитині повірити у себе, мріяти і не боятися іти до поставленої цілі. Думаю, нам це вдалося, — підсумувала день спілкування у «Зоряному» голова Всеукраїнського осередку «Відродження України» в Київській області Юлія Кульчицька.
http://ssd-koda.gov.ua/mriї-zdijsnyuyutsya-u-zoryanomu/#more-794

Дякуємо спонсорам заходу: депутату Верховної РУ, ректору НДПСУ Мельнику Петру Володимировичу та Ірпінському забудовнику Ліневичу Віталію.


В організації свята прийняли участь:
- КОГО «Відновлена Україна», Алєксєєва Євгенія
- ГО «Жіночий центр «ДІАДЕМА», Алєксєєва Олена,
- Дитячий ляльковий театр «Світлячок», керівник Родченко Світлана.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.