» » Розпочався дитячий проект «Лунтік»

Розпочався дитячий проект «Лунтік»

28 червня на площі біля Будинку культури Склозаводська розпочався дитячий проект ЛУНТІК.

Народився незвичайний малюк, він прийшов з Луни на Землю. Маленькі жителі галявини Склозаводська вже встигли познайомитись та полюбити Лунтіка за його добру вдачу, чуйність і прагнення прийти на допомогу. Він зовсім не вміє хитрувати, хвалитися, величатися, скупитися, простодушний. Тож дітлахи грали, танцювали, співали з казковим героєм.

Увага! Увага! ГОВОРИТЬ ТА ПОКАЗУЄ ДИТЯЧИЙ ЛЯЛЬКОВИЙ ТЕАТР «СВІТЛЯЧОК», казковий герой кіт Кузя вчив дітей не грати довго за комп’ютером, виконувати свої обіцянки та проводити час з батьками.

Тож в День Конституції дітлахи повеселились до схочу: мильні бульбашки, майстер-клас з квілінгу, face-pating, малюнок на асфальті – всім було заняття. Час пройшов не тільки весело, але й корисно.
Маленькі жителі поляни Склозаводська отримали безліч призів, а кожному дісталось морозиво.

Ми не говоримо: «Прощавайте», а говоримо: «До нових зустрічей!» адже Лунтік оселився в мальовничому місті Буча і тепер буде часто радувати дітлахів своєю присутністю. Тож ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

Довідка про організаторів: Київська обласна громадська організація «Відновлена Україна», ГО «Жіночий центр «ДІАДЕМА»», ГО «Сімейний клуб».


Дякуємо за підтримку спонсору: Ірпінському забудовнику Ліневичу Віталію Вікторовичу.

Запрошуємо до співпраці спонсорів, меценатів, волонтерів та просто небайдужих.
Алєксєєва Євгенія, прес-центр КОГО «Відновлена Україна», (097) 154-44-69 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.