Анонс

28 червня о 17.00 на площі біля Будинку культури Склозаводська розпочинається дитячий проект ЛУНТІК. Лунтік - незвичайний малюк, що прийшов з Луни на Землю. Жителі галявини дуже полюбили Лунтіка за його добру вдачу, чуйність і прагнення прийти на допомогу тому, хто її потребує. Лунтік поки ще не знає безлічі простих речей і не розуміє, як влаштований навколишній світ, але він дуже швидко вчиться, йому подобається цей світ і він хоче зробити його ще кращим і добрішим. Він оселився у бджіл. Він зовсім не вміє хитрувати, хвалитися, величатися, скупитися, простодушний. Лунтік дуже ввічливий, завжди прислухається до думки оточуючих і не лінується обдумати почуте, не боїться захистити слабких і відстояти свою думку.

ШАНОВНІ МАЛЕНЬКІ ЖИТЕЛІ ПОЛЯНИ СКЛОЗАВОДСЬКА м.БУЧА ЗАПРОШУЄМО ВАС ОСОБИСТО ПОЗНАЙОМИТИСЬ З ЛУНТІКОМ 28 червня о 17.00 на площі біля Будинку культури Склозаводська м.Буча.

В програмі: майстер-клас з квілінгу, face-pating, мильні бульбашки, говорить та показує дитячий ляльковий театр «СВІТЛЯЧОК».

Додаткова інформація про заходи за т. (097) 154-44-69, Алєкєєва Євгенія


Організатори: Київська обласна громадська організація «Відновлена Україна»,
ГО «Жіночий центр «ДІАДЕМА»», ГО «Сімейний клуб»
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Надія
  • Надія (705)
  • Гостi
  • 26 червня 2012 13:05
супер! ЗАхід обіцяє бути цікавим!!!

0